Аспіранти факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у докторському семінарі від Університету Саарланду (Німеччина)

4 березня 2021 року аспіранти ЧНУ імені Петра Могили в онлайн-форматі взяли участь у програмі докторського семінару з підприємництва та інновацій «Greater Region PhD Workshop on Enterpreneurshp&Innovation».

1.JPG

Це науковий захід для молодих дослідників, який щорічно проводиться Університетом Саарланду (Німеччина). Цього року в рамках тривалої співпраці ЧНУ імені Петра Могили і Університету Саарланду колеги з Німеччини запросили наших здобувачів освіти за третім рівнем освіти (доктор філософії) для презентації результатів своїх досліджень, обміну думками та дискусій.

Від ЧНУ імені Петра Могили виступили аспіранти факультету економічних наук за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Дмитро Джигалюк з доповіддю “Estimating the Cost of Agricultural Enterprises` Capital: Comparative Analysis” (під керівництвом к.е.н. О.Б. Філімонової) і Артем Лопатін з доповіддю “Supplier Selection Using AHP Method Combined with Risk Assessment Based on Tabu Search and K-Means Clustering: Comparitive Analysis” (під керівництвом к.е.н., доцента Н.М. Іщенко).

фото 2.png

фото 3.JPG

Подібні наукові семінари відіграють вагому позитивну роль у становленні та розвитку молодих науковців, сприяють розвитку їхніх дослідницьких навичок, опануванню нових методологічних підходів, а також дозволяють проводити порівняння між досвідом різних країн і заохочують до міжнародної наукової інтеграції.

фото 4.JPG

фото 5.JPG