Аспіранти-екологи ЧНУ імені Петра пройшли передзахист звітів за індивідуальним планом навчання

Вітаємо аспірантів кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили з успішним попереднім захистом своїх звітів за індивідуальним планом навчання!

На засіданні були присутні викладачі кафедри, аспіранти та керівники робіт, а також завідувачка відділу аспірантури та докторантури університету Алла Ужва.

Аспіранти звітували про виконання своєї роботи згідно з індивідуальними планами, отримали поради та рекомендації від керівників та викладачів кафедри щодо покращення результатів виконаної роботи.

Учасники засідання підбили підсумки робіт згідно з планом кожного аспіранта, виділили подальші кроки щодо наступних завдань для успішного виконання роботи в межах дисертаційного дослідження.

Колектив кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили бажає подальшого успіху та творчого натхнення!