Аспірант-2022: Урочиста посвята здобувачів вищої освіти третього рівня «Доктор філософії» у ЧНУ імені Петра Могили

21 жовтня 2022 року відбулась урочиста посвята в аспіранти здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня «Доктор філософії» у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.

Вітальним словом захід розпочав ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, зазначивши про долю майбутніх науковців:

Ви обрали правильний шлях у розбудові наукового, економічного та соціального потенціалу! Максимально використовуйте всі можливості, що надає вам університет! Наприкінці аспірантури ви матимете задоволення від пройденого вами шляху!

Алла Коваль, в. о. проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Могилянки, привітала аспірантів із початком навчання. Також Алла Коваль зазначила про можливості для аспірантів та міжнародні проєкти, пропоновані університетом.

Урочисто вручив посвідчення аспірантів майбутнім науковцям ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко.

Цьогоріч до аспірантури ЧНУ імені Петра Могили зараховано максимальну кількість здобувачів вищої освіти в історії університету – 41 особа за різними спеціальностями, зокрема «Медицина», «Комп’ютерна інженерія», «Біологія», «Політологія», «Історія та археологія», «Фізичне виховання та спорт», “Облік і оподаткування”.

Завідувачка відділу аспірантури та докторантури Могилянки Алла Ужва розповіла присутнім про організацію освітнього процесу, умови планової звітності, а також виконання індивідуального плану аспіранта.