Асоціація психологів вищої школи України разом із Навчально-науковим центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили запрошують на круглий стіл

Асоціація психологів вищої школи України разом із Навчально-науковим центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили запрошують узяти участь у круглому столі «Виклики сьогодення для психологічної служби ЗВО у воєнний час». Захід відбудеться через онлайнову платформу ZOOM.

Коли? – 21 квітня 2022 року

Початок о 14:00.

До участі у фаховій розмові запрошуються психологи-практики, соціальні працівники, викладачі психологічних дисциплін, науковці.

Асоціація психологів вищої школи України спільно із психологічними службами закладів вищої освіти організовує круглий стіл, присвячений аналізу змін діяльності практичних психологів і соціальних працівників університетів та інститутів, спричинених війною.

Метою круглого столу є здійснення аналізу соціально-психологічних запитів про допомогу від студентів і співробітників ЗВО, спричинених війною; створення загальної картини змін у технологіях та алгоритмах надання послуг працівниками психологічної служби ЗВО.

Орієнтовний план зустрічі: обговорення психологічних проблем, із якими часто мають справу фахівці, проведення рефлексії професійних практик і способів надання допомоги, обмін уявленнями про найближчі задачі  професійної психологічної спільноти.

Круглий стіл передбачає короткі публічні виступи ораторів та загальне обговорення питань.

Програма дискусій формується і буде надіслана зареєстрованим учасникам 20 квітня 2022 року. Якщо ви бажаєте стати спікером або слухачем, можна зареєструватися тут до 19 квітня 2022 року до 12:00.

Контакти оргкомітету:

• Людмила Колісник, заступниця голови АПВШУ, кандидатка психологічних наук, практична психологиня Сумського державного університету (Зв’язок: 0505437890, unipsyservice@gmail.com ).
  • Людмила Опанасенко, членкиня АПВШУ, кандидат психологічних наук, начальниця Навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню Чорноморського національного університету імені Петра Могили (Зв’язок: 0675122771, luidmilkaop@ukr.net )