Арт-майстерня «АКВАГРИМ» відчинила свої двері

26 лютого Арт-майстерня «Аквагрим» стала лабораторією для студентів-психологів, які проводили свій перший практичний майстер-клас під наглядом психологів Центру соціально-психологічної підтримки. На занятті учасники майстер-класу досліджували свій внутрішній світ за допомогою техніки колажу.

Колаж – як тривимірне зображення душевного життя дає змогу не тільки поринути в магічний світ творчості, але краще зрозуміти себе та свої потаємні мрії. Студенти-психологи отримали новий  цінний досвід практики з клієнтами, а учасники Арт-майстерні «Аквагрим» – чудові інструменти для саморозвитку та важливі інсайти.

Головна мета арт-майстерні полягає в гармонізації психічного стану через розвиток здатності до самовираження і самопізнання. Цінність застосування мистецтва в терапевтичних цілях полягає в тому, що з його допомогою можна на символічному рівні висловити і досліджувати найрізноманітніші почуття і емоції: любов, ненависть, образу, злість, страх, радість.

До зустрічі на наступних заняттях! Слідкуйте за анонсами Центру соціально-психологічної підтримки!

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».