Коли: 17 вересня о 15:30
Де: аудиторія 4-107 ( Центр соціально-психологічної підтримки)

Арт-майстерня “АКВАГРИМ” розпочинає зустрічі та запрошує на творчо-психологічні заняття студентів усіх курсів!

Головна мета арт-майстерні полягає в гармонізації психічного стану через розвиток здатності до самовираження і самопізнання. Цінність застосування мистецтва в терапевтичних цілях полягає в тому, що з його допомогою можна на символічному рівні висловити і досліджувати найрізноманітніші почуття і емоції: любов, ненависть, образу, злість, страх, радість і т. д.

Тож 17 вересня 2018 року о 15:30 запрошуємо до аудиторії 4-107 (Центр соціально-психологічної підтримки) приєднатися до зустрічі Арт-майстерні “АКВАГРИМ”.