Арт-челендж «Простір Перемоги» від кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки: вітаємо учасників

29 грудня 2022 року кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ННІ ПУА ЧНУ імені Петра Могили підвела підсумки АРТ-челенджу «Простір Перемоги». Захід стартував 12 грудня з нагоди Міжнародного дня солідарності людей.  До участі в конкурсі долучились учні старших класів м. Миколаєва та Миколаївської області.

Метою Атр-челенджу є стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, прихильності до певних дій, інтересів, думок та поглядів, які стоять  на сторожі миру та дотримання прав людини, формування майбутньої інтелектуальної еліти України, спроможної розв’язувати різноманітні проблеми на загальному рівні, активізація всіх форм позашкільної освіти.

У період з 26 до 28 грудня 2022 року відбулось відкрите голосування, під час якого кожен охочий міг віддати свій голос за ту роботу, яка сподобалась найбільше. Слід відмітити, що кожен малюнок пронизаний патріотизмом та вірою в найкраще.

Зважаючи на святковий передноворічний час викладачі кафедри вирішили нагородити всіх учасників почесними сертифікатами, цінними подарунками та солодкими призами.

Ми неймовірно вдячні кожному учаснику, хто доєднався до створення єдиного «Простору Перемоги»!

Щиро віримо в силу дитячої мрії, передноворічної магії та беззаперечну перемогу України.

Віримо! Візуалізуємо! Здобуваємо!

З творчими роботами можна ознайомитись на сторінках соціальних мереж кафедри.