Анонс заходів від кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики факультету політичних наук

Кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує долучитися до онлайн лекцій 16  та 23 лютого які будуть проведені фахівцями-міжнародниками!

На виконання Указу Президента України від 14.02.2022 № 53/20221,         16 лютого  о   12:30 у приміщенні   Вченої   Ради Університету відбудеться  онлайн лекція  Голови Одеського представництва Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, пана КАЙЛА КІНГА «Презентація особливостей роботи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ В Україні».

23 лютого  о   12:30  у    приміщенні  Вченої   Ради   Університету відбудеться  онлайн лекція  Першого секретаря Посольства України в Угорщині, Заступника Представництва України в Дунайській Комісії  Олексія Кондика «Окремі аспекти головування та роботи української делегації в Дунайській комісії».

Під’єднатися до лекції: 815 9362 7087, код доступу: YGb7Z8

Буде актуально, інформативно та цікаво!