АНОНС ЗАХОДІВ для дітей від «УНІВЕРНЯНІ»

31 жовтня 15:30 – творчий майстер-клас «Вироби з гофрокартону»

2 листопада 17:00 – тренінг для батьків «Двері в чарівну шафу, або як казка може допомогти дітям та їхнім батькам вирішити проблеми»

На тренінгу Ви дізнаєтесь:

1. Чому розмови з дітьми часто не допомагають вирішити складне питання.
  2. Чому діти нас не чують, хоча ми віддаємо стільки своїх батьківських сил на виховання.
  3. Як казка може стати вашим помічником у відносинах з дитиною.

Ведуча тренінгу – Ганна Демірполат, практикуючий психолог, арт-терапевт.
Ми запрошуємо співробітників ЧНУ ім. Петра Могили – мам, тат, бабусь, дідусів на нашу трохи чарівну зустріч).

*У рамках програми будуть проведені 3 практичних семінари з дитячо-батьківських відносин.)

3 та 4 листопада 16:00 – «Фінансова грамотність у казках для дітей». Захід, який спеціально розробили для дітей студенти факультету «Економічних наук». Герої казки А.Мілна «Вінні Пух» вирушать разом із дітьми у цікаву та незвичайну подорож, яка допоможе їм розбиратися у фінансовій абетці, фінансовій арифметиці та фінансовій поведінці.

Місце проведення: аудиторія 4-107 (головний корпус).

За додатковою інформацією звертатися у Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили тел.: 76-71-80

Заходи проводяться Центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили разом із студентами ЧНУ ім. Петра Могили за підтримки ГО «Майстерня добра» в рамках конкурсу міні грантів проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах», проведеного ГО «Нова генерація» за кошти Національного фонду розвитку демократії США (NED)»