АНОНС ЗАХОДІВ для дітей від «УНІВЕРНЯНІ»

7 листопада 15:00 для дітей відбудеться творчий майстер-клас «Фарбування тканини технікою «Шиборі».

Шиборі – японське слово, що позначає спосіб фарбування, коли тканину мнуть, зав’язують, перекручують і вона фарбується нерівномірно різними відтінками, що дає величезний простір для творчості.

10 листопада 16:00 відбудеться заняття з «Фінансової грамотності у казках для дітей». Захід, який спеціально розробили для дітей студенти факультету економічних наук. Герої казки А. Мілна «Вінні Пух» вирушать разом із дітьми у цікаву та незвичайну подорож, яка допоможе їм розбиратися у фінансовій абетці, фінансовій арифметиці та фінансовій поведінці.

Місце проведення: аудиторія 4-107 (головний корпус).

За додатковою інформацією звертатися у Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили тел.: 76-71-80

Отже, до зустрічі наступного тижня в Просторі «Універняня».

Заходи проводиться Центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили разом зі студентами за підтримки ГО «Майстерня добра» в рамках конкурсу міні-грантів проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах», проведеного ГО «Нова генерація» за кошти Національного фонду розвитку демократії США (NED)»

P.S. Друзі! Нагадуємо, що ВСІ ЗАХОДИ від «УНІВЕРНЯНІ» БЕЗКОШТОВНІ!

ogoloshennya

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.