АНОНС ЗАХОДІВ для дітей від «УНІВЕРНЯНІ»

7 листопада 15:00 для дітей відбудеться творчий майстер-клас «Фарбування тканини технікою «Шиборі».

Шиборі – японське слово, що позначає спосіб фарбування, коли тканину мнуть, зав’язують, перекручують і вона фарбується нерівномірно різними відтінками, що дає величезний простір для творчості.

10 листопада 16:00 відбудеться заняття з «Фінансової грамотності у казках для дітей». Захід, який спеціально розробили для дітей студенти факультету економічних наук. Герої казки А. Мілна «Вінні Пух» вирушать разом із дітьми у цікаву та незвичайну подорож, яка допоможе їм розбиратися у фінансовій абетці, фінансовій арифметиці та фінансовій поведінці.

Місце проведення: аудиторія 4-107 (головний корпус).

За додатковою інформацією звертатися у Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили тел.: 76-71-80

Отже, до зустрічі наступного тижня в Просторі «Універняня».

Заходи проводиться Центром соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили разом зі студентами за підтримки ГО «Майстерня добра» в рамках конкурсу міні-грантів проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах», проведеного ГО «Нова генерація» за кошти Національного фонду розвитку демократії США (NED)»

P.S. Друзі! Нагадуємо, що ВСІ ЗАХОДИ від «УНІВЕРНЯНІ» БЕЗКОШТОВНІ!

ogoloshennya