Анна Алексєєва взяла участь у Міжнародній літній школі «Project acquisition and management»

Анна Алексєєва, кандидатка технічних наук, доцентка кафедри екології Чорноморського національного університету імені Петра Могили, узяла участь у Міжнародній літній школі «Project acquisition and management» у рамках співробітництва нашого університету з Університетом ім. Адама Міцкевича в Познані та за підтримки Українсько-польського міжнародного центру освіти і науки.

Захід проходив з 23 по 29 квітня 2023 року та об’єднав учасників з 27 університетів України.

Організатори презентували учасникам історію розвитку та досягнення Познанського університету, поділилися досвідом співпраці у консорціумах з європейськими університетами та участі в різних міжнародних проєктах.

Учасники розширили свої знання та навички з написання проектних заявок та дізналися більше про особливості складання бюджету проектів та ін.

Крім того, учасники відвідали Університет ім. Адама Міцкевича у Познані та визначні пам’ятки міста.

Вдячні організаторам за можливості для наших колег отримати безцінний досвід та враження!