Англійська мова для студентів: ТОП-5 сайтів для легкого вивчення

Незважаючи на всі життєві обставини, літо – саме той час, коли варто вдосконалюватися та розвивати свої навички. Так можна покращувати свою англійську мову, окрім вивчення її в університеті, за допомогою різних допоміжних ресурсів – тестових завдань, текстів чи аудіокниг.

Пропонуємо добірку з п’яти безкоштовних ресурсів із аудіокнигами для покращення англійської для дорослих.

Lit2Go

Особливістю цього ресурсу є наявність колекції безкоштовних віршів та прози, а аудіофайли можна як слухати онлайн, так і скачати для подальшого використання. Також кожен файл є в текстовому варіанті. Окрім того, текст ви можете видрукувати та використовувати, як додатковий матеріал для читання.

Open Culture

Сайт містить аудіокниги на будь-який смак: якщо вам подобаються твори класичної літератури, тексти сучасних авторів, то однозначно ресурс тсане в нагоді. Також можна завантажити твори художньої літератури, поезії та фантастики, зокрема Твена, Толстого, Хемінгуея, Оруелла, Воннегута, Ніцше, Остіна, Шекспіра, Асімова, Г. Г. Уеллса тощо.

LibriVox

Сайт містить більше 430 книг різного жанру, обсягу та спрямування. Метою цього сайту є популяризація читання літератури англійською. Цікаво, що волонтери начитують тексти для користувачів, а самі книги є абсолютним суспільним надбанням Америки. Усі аудіокниги переважно є у відкритому доступі для загалу. Додатковою опцією є можливість зробити начитку будь-якого тексту рідною мовою, а умови для участі можна знайти на головній сторінці сайту.

Scribl

Родзинкою ресурсу переважна більшість текстів, які начитують власне автори, таким чином користувачі мають доступ до першоджерела, який найбільш яскраво передає емоційний настрій твору. Однак є можливість переказу коштів автору.

Mind Webs

Характерною рисою цього сайту є різновиди текстів наукової фантастики у вільному доступі для всіх користувачів.