Андрій Васильєв взяв участь у масштабному міжнародному заході We Make Future

У червні 2023 року кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Чорноморського національного університету імені Петра Могили Андрій Васильєв узяв участь у масштабному міжнародному заході We Make Future у Ріміні (Італія).

Андрій Васильєв був членом української делегації, до складу якої ввійшли також випускники економічного факультету ЧНУ імені Петра Могили різних років випуску. На заході була організована спеціальна українська зона, а можливість надана акселератором ISE Corporate Accelerator Оленою Малицькою.

ISE Corporate Accelerator – провідний акселератор в Україні, що був заснований у 2018 році в Києві. Основний фокус діяльності – корпоративні інновації та просування стартапів на міжнародні ринки. 1700 стартапів у мережі, понад 60 стартапів у портфоліо. Зі стартапами акселератора працюють наставники та ментори із основних екосистем у всьому світі, включаючи Лондон, Дублін, Берлін, Пало-Альто, Нью-Йорк, Київ, Варшаву. Напрямки роботи: акселерації для стартапів; корпоративні інновації; фандрейзниг; Digital Innovation Hub. З 2023 року перший український акселератор, який проводить програми для стартапів країн ЄС.

Економіст Андрій Васильєв представив стартап платформи цифрової реабілітації та інклюзивної освіти, що була розроблена за участі фахівців ЧНУ імені Петра Могили, а також апробована лабораторією університетської клініки.

Про стартап. У постковідну еру зростає кількість пацієнтів з фізичними та психічними проблемами, а фахівців не вистачає. В Ріміні Андрій Васильєв представив в форматі пітча та стенда наше рішення: інтерактивна програмно-апаратна платформа для автоматизації та діджиталізації реабілітаційної та інклюзивної роботи.

Платформа отримала схвальні відгуки. Андрій Васильєв налагодив контакти з дослідницькими центрами та інноваційною інфраструктурою інших країн, що сприятиме пошуку фінансування через спільні дослідницькі проєкти та створення лабораторій цифрової реабілітації.

На цьому профільному заході учасники отримали значний досвід підготовки та виступу на міжнародних заходах.

Українська делегація на WMF – We Make Future 2023, ключові цифри:

• 60 000 відвідувачів цього року;
  • у делегації 36 осіб;
  • 14 стартапів та 1 акселератор;
  • одна з найбільших стартап-зон на виставці;
  • кожен стартап мав свій стенд та видимість;
  • для делегації організовано понад 50 зустрічей з інвесторами;

Дякуємо організаторам за таку можливість!