Ольга Михайлівна Амплєєва


старший викладач кафедри психології
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат психологічних наук

Амплєєва О.М.

Освіта та професійний шлях

У 2009 році закінчила Чорноморський державний університет імені Петра Могили.

З 2009 по 2012 рр. навчалася в аспірантурі Херсонського державного університету за спеціальністю 19.00.01 – загальна психологія, історія психології.

У 2011 році отримала другу вищу освіту в Херсонському державному університеті.

З 2009 по 2015 рр. працювала практичним психологом в Палаці творчості учнів м. Миколаєва.

З 02 листопада 2015 року працює старшим викладачем кафедри психології.

Автор понад 30 публікацій, з них 1 монографія (закордонна), 15 статей у фахових виданнях України, 5 статей в закордонних виданнях.

Викладає дисципліни: «Історія психології», «Експериментальна психологія», «Практична психологія», «Ідеї гуманістичної психології», «Психологія саморозвитку особистості», «Психологія кризових станів», «Психологія коучінгу», «Сучасні напрямки практичної психології».

 

Захист дисертації

2013 р. – захист кандидатської дисертації зі спеціальності 19.00.01 – загальна психологія, історія психології (ДК № 016679 від 10.10.2013 р.) на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.053.03 у державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського». Тема дисертаційного дослідження «Емоційний інтелект в структурі професійної діяльності психолога».

Наукові інтереси: нейролінгвістичне програмування, загальна та експериментальна психологія, історія психології, психологічне консультування, професійне становлення особистості, практична психологія.

 

Сертифіковані програми навчання

  1. Сертифікат НЛП-Практик (Одеса, 2018 р.).

Google Scholar
ampleyeva15@gmail.com
(0512) 76-92-76

Події та оголошення


червня
7
Запрошуємо школярів до літньої школи лідерства

7-18 червня у ЧНУ імені Петра Могили для школярів 11-13 років буде проводитись Літня Школа Лідерства. У ігровій та інтерактивних формах будуть проводитись заняття з лідерства, комунікації, тайм-менеджменту, основ створення власної справи та підприємництва. Познайомитись з більш детальною інформацією щодо Літньої Школи Лідерства можна …

травня
11
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до вебінарів (11-14 травня)

З 11 травня чекаємо колег на вебінарах, які пройдуть у Webex у двох повторах 10:15 та 16:15. Реєстрація на кожний окремо ( за окремим посиланням), після переходу натисніть на кнопку Register та заповніть анкету. Операційна система ХР на старі версії …

липня
5
Запрошуємо студентів до участі у VII конкурсі соціального проєкту “Scholarship в Україні”

Чим привабливий проєкт для молоді “Scholarship в Україні” надає одразу дві унікальні можливості: отримати грошову винагороду й прокачати свої скіли. Удосконалення себе, поштовх до розвитку, поліпшення комунікативних навичок, приправлене конкуренцією в боротьбі за виграш – проєкт не дозволить своїм учасникам …