Американські митці презентували фільм у стінах ЧНУ ім. Петра Могили


У четвер 17 травня  в ЧНУ ім. Петра Могили відбулась прем’єра фільму «Річка Бог».

Авторами документальної стрічки є американські фото- та кіномитці Габріела Булішова та Марк Ісаак, які прибули з Вашингтона, округу Колумбія.

Марк Ісаак

Митці співпрацюють з нашим університетом в рамках Проекту імені Фулбрайта – програми міжнародних наукових обмінів, що діє за підтримки уряду США. Робота американців в Україні розпочалася ще у 2015 році, в Мелітополі. З вересня 2017 року митці працюють у Миколаєві та співпрацюють з Чорноморським національним університетом ім. Петра Могили.

Габріела Булішова

Результатом такої співпраці став фільм про пропозицію затопити національний парк «Бузький Гард». На презентації фільму автори висловили подяку ректору Леоніду Клименку та професорсько-викладацькому складу ЧНУ ім. Петра Могили: декану Інституту філології Олександру Пронкевичу, Олександрі Філоненко, Тетяні Остапчук, декану факультету соціології Дмитру Саю, завідувачу кафедри екології та природокористування Олені Мітрясовій, Ларисі Петрушевій, Надії Сербуловій та багатьом іншим. Серед людей, що допомагали у підготовці фільму були і студенти ЧНУ ім. Петра Могили.

Після прем’єри в Миколаєві фільм планують показати ще в Києві, Харкові, Львові та США.

Митці встигли поспілкуватися і попрацювати як з викладачами, так і зі студентами. Перед показом фільму було організовану зустріч для студентів, на якій Габріела Булішова та Марк Ісаак розповіли про свої фотопроекти, які вони робили в США та Україні, а також анонсували виставку світлин під назвою «Там, де зустрічаються річки», яка відбудеться 31 травня в університетській галереї  ЧНУ ім. Петра Могили.  Виставка присвячена різноманіттю культурних особливостей мешканців Миколаєва, в якому проживають представники 133 національних громад.

 

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.