Альона Швед – переможець конкурсу молодих учених

19 вересня 2017 року Конкурсною комісією МОН на чолі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич було визначено переможців проектів, що пройшли конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах, наукових установах, що належать до сфери управління МОН, фінансування яких розпочнеться з жовтня 2017 року за рахунок коштів державного бюджету.

З нашого університету до переліку переможців потрапила робота «Розробка, інформаційно-комунікаційних технологій підтримки, прийняття стратегічних рішень військово- цивільного призначення в умовах багатокрйтеріальності та невизначеності». Керівник проекту: кандидат технічних наук Альона Володимирівна Швед, докторант, доцент (б.в.з.) кафедри інженерії програмного забезпечення ЧНУ ім. Петра Могили.

Вітаємо з перемогою!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики