Альона Швед – переможець конкурсу молодих учених

19 вересня 2017 року Конкурсною комісією МОН на чолі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич було визначено переможців проектів, що пройшли конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах, наукових установах, що належать до сфери управління МОН, фінансування яких розпочнеться з жовтня 2017 року за рахунок коштів державного бюджету.

З нашого університету до переліку переможців потрапила робота «Розробка, інформаційно-комунікаційних технологій підтримки, прийняття стратегічних рішень військово- цивільного призначення в умовах багатокрйтеріальності та невизначеності». Керівник проекту: кандидат технічних наук Альона Володимирівна Швед, докторант, доцент (б.в.з.) кафедри інженерії програмного забезпечення ЧНУ ім. Петра Могили.

Вітаємо з перемогою!

листопада
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”