Аліна Іовчева презентувала п’яту відкриту лекцію “Європейський Союз як модель регіональної інтеграції”

18 квітня 2023 року кандидатка політичних наук, доцентка кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили Аліна Іовчева презентувала свою п’яту відкриту лекцію у рамках міжнародного проекту EVADEM. Учасники зустрічі обговорювали тему «Політики Європейського Союзу».

Лекторка визначила та детально розкрила поняття спільних політик ЄС, окреслила їх типи та моделі формування. Аліна Іовчева акцентувала увагу на конкретних політиках, зокрема: спільна сільськогосподарська політика (САР), конкурентна, податкова та митна, освітня політики, політика, спрямована на захист навколишнього середовища, політика безпеки харчових продуктів та ін. Усі вони охоплюють різні сфери життя та мають свої цілі, інструменти та підходи.

Отже, учасники зустрічі розширили свої знання щодо політик ЄС, дізналися, яка є мета спільних дій країн-членів, що реалізуються для досягнення цілей ЄС та обговорили їх спрямованість на вирішення загальних суспільно-політичних та соціально-економічних проблем у конкретних сферах життя.

Лекція тривала менше, ніж півтори години, і за цей короткий час учасники поповнили свої знання про роботу Європейського союзу та отримати відповіді на хвилюючі їх питання з цієї теми. Дякуємо Аліні Іовчевій за цікаву лекцію!

Нагадуємо, що лекція належить до авторського циклу зустрічей «Європейський Союз як модель регіональної інтеграції», що триває в межах реалізації модулю Жана Моне «Імплементація європейських цінностей як базис демократії в Україні».

Альона Верещака,

Студентка 348 групи