Алексєєва Наталія Анатоліївна


в.о. викладача української філології, теорії та історії літератури
Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили

 

Освіта та професійний шлях

У 2018 р.  отримала диплом бакалавра ЧНУ ім. Петра Могили за напрямом підготовки 6.020303 «Філологія (українська)».

З 2018 р. – здобуває магістерський диплом за спеціальністю «Філологія (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська мова)».

З вересня 2019 р.  виконує обов’язки викладача польської мови.

 

Сфера наукових інтересів: полоністика, стилістика української мови, сучасна українська мова.

 

sinichechka13@gmail.com
(0512) 76-92-80

Публікації:

Могилянські читання – 2019: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти : ХХІІ Всеукр. наук.-метод. конф. : тези доповідей : Філологія, Миколаїв, 11-16 листоп. 2019 р./ ЧНУ ім. Петра Могили. – Миколаїв : Вид-во ЧНУ  ім. Петра Могили, 2019. –156 с.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …