Анна Олександрівна Алексєєва


старший викладач
кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

Освіта та професійний шлях

2008-2011 рр. – аспірант кафедри біології та екобезпеки ЧДУ імені Петра Могили.

У 2010 р. отримала другу вищу освіту за спеціальність «Фінанси» у Чорноморському державному університеті імені Петра Могили.

У 2008 р. з відзнакою закінчила Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили за спеціальність «Екологія та охорона навколишнього середовища» та здобула кваліфікацію магістра екології.

З вересня 2018 р. й донині – старший викладач кафедри екології Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

З 2016 р. і дотепер – заступник відповідального секретаря Приймальної комісії ЧНУ імені Петра Могили.

З 2016 р. і донині – керівник освітнього центру «Крим – Україна» при ЧНУ імені Петра Могили.

2016–2018 рр. – старший викладач кафедри якості, стандартизації та техногенно-екологічної безпеки Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

2013–2016 рр. – викладач кафедри якості, стандартизації та техногенно-екологічної безпеки ЧНУ імені Петра Могили.

2013–2016 рр. – провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків ЧДУ імені Петра Могили.

Міжнародні діяльність

Співкоординатор та менеджер міжнародних проектів:

  • DAAD Grant for Study trip “Political Mechanisms Providing “Green Economy” in Germany: German Experience for Mykolaiv Region (Ukraine)”, Mykolaiv – Germany, 2014;
  • DAAD Grant for project “Environment and Civil Society – Recognizing and Implementing Opportunities for Action”, Mykolaiv, 2015;
  • DAAD Scholarship for Study trip “Energy Efficiency and Civil Society”, Mykolaiv – Germany, 2016.

Нагороди та особисті відзнаки

2018 р. – нагороджена дипломом переможця обласного конкурсу наукових робіт молодих учених Миколаївської області у номінації «Природничі науки».

Підвищення кваліфікації та стажування

  • Кафедра екології та географії, факультет біології, екології і географії, Херсонський державний університет, 11.2017 – 01.06.2018.
  • Міжнародне навчання по залученню інвестицій та аналізу бізнес-планів в рамках Проекту Організації ООН з Промислового Розвитку (ЮНІДО) та Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) “Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих і середніх підприємствах (МСП) України”, 07-11.05.2018.

Коло наукових інтересів: радіоекологія, екологічна стандартизація, екологічна сертифікація та якість; система вищої освіти в Україні.

 

Контакти:
Електронна адреса: anna.aleksyeyeva@chmnu.edu.ua
 Google Scholar

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

липня
27
Молодіжний обмін до Польщі

Оголошується набір учасників для молодіжного обміну «Keep calm and follow your passion». Молодіжний обмін має на меті зібрати молодь з руховою або зоровою інвалідністю та без них на півночі Польщі, щоб дізнатися більше один про одного, про захоплення, пристрасті та хобі. …

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …