Актуальні проблеми зовнішньої політики України

Студентки факультету політичних наук спеціальності «Міжнародна інформація» Чорноморського національного університету імені Петра Могили Олена Димитрієва та Юлія Бойченко взяли участь  у науково-практичній конференції «Актуальні проблеми зовнішньої політики України». Науковий керівник їхніх робіт – доктор політичних наук, професор, декан факультету політичних наук Олександр Шевчук. Захід відбувся у стінах  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Участь у конференції взяли й іноземні гості, зокрема з Польщі, Нідерландів, Російської Федерації.

Студентка 4 курсу Олена Димитрієва виступила  на пленарному засіданні. Тема її роботи: «Сучасні відносини США та Росії: вплив на Україну». Вона була обрана як одна з найактуальніших.

Загалом захід  відбувся під гаслом «Студенти для студентів». Хоча науковці теж виступали зі своїми доповідями. Студенти, які заснували конференцію, все ж сподіваються зберегти традицію, щоб і надалі у засіданнях молодь брала активну участь.

За матеріалами конференції був виданий збірник тез.

2b1hRJOhL2E jk36_WjF5HM

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».