Активність гуртка «Світ фінансів» протягом квітня 2023

Квітень 2023 року був плідний для гуртка «Світ фінансів» кафедри фінансів і кредиту факультету економічних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Студенти, які займаються в гуртку, узяли участь у наукових конференціях та приєднання до відкритої лекції на тему «Інтеграційні процеси в Європейському регіоні у XX ст.».

Лекцію провів професором Девідом Рейхардом (Університет Коменського, Братислава, Словаччина). Лектор висвітлив еволюцію формування сучасної Європи, зокрема й фінансові її аспекти. Крім розширення кругозору з професійної проблематики, студенти-гуртківці мали можливість підвищити свої компетентності в живому спілкуванні англійською мовою, адже лекція була прочитана саме нею.

Процеси, що мають місце в сучасних умовах функціонування фінансового ринку України, зокрема в галузях страхування та оподаткування діяльності суб’єктів господарювання, викликають підвищений інтерес студентів. Тому саме ці аспекти були обговорені на онлайн-засіданні гуртка з його керівником Валентином Дранусом. Результати такого спілкування студенти оформили у вигляді тез, з якими потім взяли участь в міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми сучасного бізнесу: обліково-фінансовий та управлінський аспекти»  (Львівський національний університет природокористування) та Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в соціально-орієнтованій системі управління підприємством» (Полтавський державний аграрний університет). На конференціях учасники обговорили цікаві питання, розглянули різні точки зору на шляхи їх подолання та здобули новий досвід.