Активні студенти «Могилянки» погуляли Одесою – поїздку організувала адміністрація вузу

На початку червня відбулася цікава і насичена поїздка в Одесу, яку організував і презентував студентам-активістам університету ректорат Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Хлопці та дівчата, які давно знають один одного і товаришують, здійснили автопробіг до української Південної Пальміри, познайомилися з ексклюзивною, насиченою і неповторною історією кримінальних талантів Одеси, скуштували смаколиків в місцевому ресторані і підкорили своїми талантами Ланжерон, змусили  танцювати і співати всіх відпочиваючих.

Таку винагороду адміністрація «Могилянки» зробила студентам, котрі цього року приймали активну участь у творчому житті університету.

Після приємного морського відпочинку і спілкування з гарячим сонцем, стомлені і щасливі студенти повернулись додому з новими творчими ідеями.

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.