Активні студенти «Могилянки» погуляли Одесою – поїздку організувала адміністрація вузу

На початку червня відбулася цікава і насичена поїздка в Одесу, яку організував і презентував студентам-активістам університету ректорат Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Хлопці та дівчата, які давно знають один одного і товаришують, здійснили автопробіг до української Південної Пальміри, познайомилися з ексклюзивною, насиченою і неповторною історією кримінальних талантів Одеси, скуштували смаколиків в місцевому ресторані і підкорили своїми талантами Ланжерон, змусили  танцювати і співати всіх відпочиваючих.

Таку винагороду адміністрація «Могилянки» зробила студентам, котрі цього року приймали активну участь у творчому житті університету.

Після приємного морського відпочинку і спілкування з гарячим сонцем, стомлені і щасливі студенти повернулись додому з новими творчими ідеями.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.