Активні студенти «Могилянки» погуляли Одесою – поїздку організувала адміністрація вузу

На початку червня відбулася цікава і насичена поїздка в Одесу, яку організував і презентував студентам-активістам університету ректорат Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Хлопці та дівчата, які давно знають один одного і товаришують, здійснили автопробіг до української Південної Пальміри, познайомилися з ексклюзивною, насиченою і неповторною історією кримінальних талантів Одеси, скуштували смаколиків в місцевому ресторані і підкорили своїми талантами Ланжерон, змусили  танцювати і співати всіх відпочиваючих.

Таку винагороду адміністрація «Могилянки» зробила студентам, котрі цього року приймали активну участь у творчому житті університету.

Після приємного морського відпочинку і спілкування з гарячим сонцем, стомлені і щасливі студенти повернулись додому з новими творчими ідеями.