Активні студенти ЧНУ імені Петра Могили долучилися до весняної толоки з покращення екологічного стану міста

13 квітня 2024 року активні студенти та аспіранти різних факультетів ЧНУ імені Петра Могили в парку «Перемога» долучилися до співробітників управління молодіжної політики, представників ради з питань молодіжної політики при міському голові, щоб разом створити процесу благоустрою міста у рамках масштабної толоки.

«Підтримка екологічних та волонтерських ініціатив є важливою складовою роботи нашого управління, адже ми твердо впевнені, що молодь має розуміти свою відповідальність як перед природою так і перед суспільством. Тож сьогодні, ми зібрались тут аби показати приклад тим хто не зміг долучитись до нашого заходу, і наочно продемонструвати, що ти маєш сили на те аби змінити оточуючий тебе світ», – зауважив начальник управління Арсен Гаспарян.

Сам захід пройшов дуже жваво і приніс користь не лише навколишньому середовищу, а і молоді, яка отримала змогу поспілкуватись неформально та насолодитись природою весняного Миколаєва.