Активна фаза реалізації Міждисциплінарних Європейських студій з екологічної безпеки водних ресурсів на кафедрі екології


«Міський водний сервіс: практики в європейських країнах» – під такою назвою відбулась 24 березня 2021 р. в онлайн форматі чергова сесія у рамках Проєкту Еразмус+ Жана Моне «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів задля досягнення цілей сталого розвитку»  597938-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE.

Тему презентувала  координатор Проєкту, професор кафедри екології, доктор педагогічних наук Олена Мітрясова.

З відеоматеріалами теми можна ознайомитись за посиланням

Учасники Міждисциплінарних Європейських студій з екологічної безпеки водних ресурсів обговорити такі основні питання: системи водопостачання; український досвід нормування якості питної води; де можна пити воду з-під крана, а саме досвід Франції, Німеччини, Польщі, Великої Британії, а також нормативи якості питної води в Україні та країнах ЄС.

 Особливий інтерес в учасників Міждисциплінарних європейських студій з водної безпеки викликало питання якості питної води в Україні альтернативних джерел централізованого водопостачання.

У продовження теми учасники сесії поділились проблемами водопостачання в інших містах країни.

Обговорювались питання низького рівня екологічної культури, а також актуальності формування екологічної свідомості серед широких верств населення, а також осіб, які приймають рішення.

 Команда проєкту має надію, що нові знання в галузі безпеки водних ресурсів, здобуті  під час Модуля будуть підґрунтям для формування певних компетенцій, новою платформою для подальшої творчої співпраці та сумісних досліджень. Долучайтесь до нашої дружньої Водної спільноти!

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …