Акредитаційна експертиза НАЗЯВО освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» ЧНУ імені Петра Могили

З 12 по 14 листопада 2019 року в ЧНУ імені Петра Могили проходила акредитаційна експертиза освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення». Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти у складі Ткаченка Олексія Миколайовича (Національний університет біоресурсів і природокористування України), Рака Тараса Євгеновича (Приватний заклад вищої освіти «ІТ-СТЕП Університет») та Макарчука Івана Івановича (Київський національний університет ім. Т. Шевченка) протягом трьох днів вивчали та аналізували якість освітньої програми та освітньої діяльності.

Акредитація освітньої програми – оцінювання якості освітньої програми та освітньої діяльності закладу вищої освіти за цією програмою на предмет відповідності стандарту вищої освіти, спроможності виконання вимог стандарту, а також досягнення заявлених у програмі результатів навчання відповідно до критеріїв оцінювання якості освітньої програми.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики