Абітурієнту про Юридичний факультет


Познайомимо вас, майбутні студенти, з діяльністю Богинь Феміди та Юстиції. Давньогрецький й давньоримський символи правосуддя, законності та порядку пліч-о-пліч йдуть зі студентами-юристами під час їхнього навчання та роботи.

Прогресує не тільки наука та техніка, а й рівень оснащеності й обізнаності злочинців. На противагу їм потрібні високопрофесійні спеціалісти, які здатні протистояти кримінальному світу, захищати права та інтереси людини. Супермен та супервумен у законі!

Навчають студентів-юристів у Могилянці справжні спеціалісти своєї справи! Вони діляться власним досвідом, здобутим ними під час роботи в судах, органах прокуратури та поліції, трудовому арбітражі, органах податкової служби, здійснення адвокатської та нотаріальної діяльності. Цікаво, правда?

ЮФ активно співпрацює з державними установами та пропонує пройти цікаву та навчальну практику в таких місцях:

  • Миколаївський окружний адміністративний суд;
  • Господарський суд Миколаївської області;
  • місцеві суди Миколаєва та Миколаївської області;
  • Головне управління Національної поліції в Миколаївській області;
  • Головне управлінням юстиції в Миколаївській області;
  • Прокуратура Миколаївської області.

Співпраця виходить на міжнародний рівень через:

  • Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) за напрямом співпраці «Участь у навчальній програмі в рамках проєкту «Навчальні програми професійного зростання» (м. Стокгольм, Швеція)»;
  • Пан-Європейський університет (м. Братислава, Словацька республіка);
  • Міжнародне змагання Model International Criminal Court (Польща).

Студенти-юристи Могилянки активно беруть участь у науковому консультуванні різних державних і міжнародних органів з правових питань. Вони працюють майже в «польових умовах», аби відчути себе в ролі справжнього юриста. Юридична клініка «Veritas» на базі університету, навчальна «Зала суду», криміналістична лабораторія, що обладнана сучасними техніко-криміналістичними приладами, інструментами, засобами, фотолабораторії – все це допомагає на практиці застосовувати набуті знання!

Представники ЮФ завжди активні та стрімкі: виборюють звання «Юрист року Миколаївщини», відкривають власні Громадські Організації, консультують в юридичних колах як у державних установах, так і у «Veritas», де надають безкоштовну правову допомогу малозабезпеченим та іншим соціально вразливим верствам населення з таких галузей права: цивільне, сімейне, житлове, земельне, соціальне забезпечення.

У Науковому історико-правовому гуртку «Скіфія» досліджують сторінки української історії та права, працюють з історичними джерелами, проводять засідання, круглі столи, наукові форуми.

Як бачиш, в університету створено всі умови для того, аби випускати майбутніх суддів, прокурорів, слідчих, адвокатів, юристів та юрисконсультів, викладачі, інспекторів поліції, спеціалістів з оперативно-розшукової діяльності. Долучайся до нашої юридичної сім’ї!

За деталями щодо ЮФ читай на сайті ЧНУ імені Петра Могили.

З питаннями щодо вступу звертайся до Підготовчого відділення ЧНУ імені Петра Могили: 1-й корпус, каб. 1-107, або за телефоном (0512) 24-41-89.