Абітурієнту про Юридичний факультет


Познайомимо вас, майбутні студенти, з діяльністю Богинь Феміди та Юстиції. Давньогрецький й давньоримський символи правосуддя, законності та порядку пліч-о-пліч йдуть зі студентами-юристами під час їхнього навчання та роботи.

Прогресує не тільки наука та техніка, а й рівень оснащеності й обізнаності злочинців. На противагу їм потрібні високопрофесійні спеціалісти, які здатні протистояти кримінальному світу, захищати права та інтереси людини. Супермен та супервумен у законі!

Навчають студентів-юристів у Могилянці справжні спеціалісти своєї справи! Вони діляться власним досвідом, здобутим ними під час роботи в судах, органах прокуратури та поліції, трудовому арбітражі, органах податкової служби, здійснення адвокатської та нотаріальної діяльності. Цікаво, правда?

ЮФ активно співпрацює з державними установами та пропонує пройти цікаву та навчальну практику в таких місцях:

  • Миколаївський окружний адміністративний суд;
  • Господарський суд Миколаївської області;
  • місцеві суди Миколаєва та Миколаївської області;
  • Головне управління Національної поліції в Миколаївській області;
  • Головне управлінням юстиції в Миколаївській області;
  • Прокуратура Миколаївської області.

Співпраця виходить на міжнародний рівень через:

  • Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) за напрямом співпраці «Участь у навчальній програмі в рамках проєкту «Навчальні програми професійного зростання» (м. Стокгольм, Швеція)»;
  • Пан-Європейський університет (м. Братислава, Словацька республіка);
  • Міжнародне змагання Model International Criminal Court (Польща).

Студенти-юристи Могилянки активно беруть участь у науковому консультуванні різних державних і міжнародних органів з правових питань. Вони працюють майже в «польових умовах», аби відчути себе в ролі справжнього юриста. Юридична клініка «Veritas» на базі університету, навчальна «Зала суду», криміналістична лабораторія, що обладнана сучасними техніко-криміналістичними приладами, інструментами, засобами, фотолабораторії – все це допомагає на практиці застосовувати набуті знання!

Представники ЮФ завжди активні та стрімкі: виборюють звання «Юрист року Миколаївщини», відкривають власні Громадські Організації, консультують в юридичних колах як у державних установах, так і у «Veritas», де надають безкоштовну правову допомогу малозабезпеченим та іншим соціально вразливим верствам населення з таких галузей права: цивільне, сімейне, житлове, земельне, соціальне забезпечення.

У Науковому історико-правовому гуртку «Скіфія» досліджують сторінки української історії та права, працюють з історичними джерелами, проводять засідання, круглі столи, наукові форуми.

Як бачиш, в університету створено всі умови для того, аби випускати майбутніх суддів, прокурорів, слідчих, адвокатів, юристів та юрисконсультів, викладачі, інспекторів поліції, спеціалістів з оперативно-розшукової діяльності. Долучайся до нашої юридичної сім’ї!

За деталями щодо ЮФ читай на сайті ЧНУ імені Петра Могили.

З питаннями щодо вступу звертайся до Підготовчого відділення ЧНУ імені Петра Могили: 1-й корпус, каб. 1-107, або за телефоном (0512) 24-41-89.

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут