Абітурієнту про Інститут державного управління


Маєш бажання володіти сучасними управлінськими знаннями, навичками та вміннями? Відчуваєш поклик допомагати людям? В сучасному світі «білих комірців» та політики корисно і популярно розбиратися в тонкощах управлінської справи, маркетингу, соціального середовища. А розвивати твої лідерські якості та управлінський потенціал, аналітичні та командні навички, творчість та креативність допоможе Інститут державного управління Могилянки.

 

Сфера менеджменту – це креативне поле пошуку стратегій, життєвих рішень, поєднання різнопланових ідей, політичної творчості. ІДУ надає та розвиває професійні навички: кейс-менеджмента, wellness-консультування, соціальної анімації з молоддю, розробки та проведення тренінгів, соціальних акцій, фандрейзінгу для громадської та управлінської діяльності, написання і реалізації проєктів та грантів, вільного володіння двома іноземними мовами, комунікації з різними категоріями людей.

 

Деякі дисципліни вивчаються англійською мовою. Розвити свою іноземну мову та навички можна не тільки під час пар, а поїхавши на навчання до закордонних університетів та недержавних організацій Великобританії, Німеччини, Канади, Литви, Польщі, Молдови.

 

ІДУ тісно співпрацює з місцевими органами державної влади, місцевого самоврядування, бізнес-структурами. Тому здобуті знання на парах можливо застосувати на практиці, а також вести активну громадську й наукову діяльність. Науково-дослідна робота проходить у рамках участі в міжнародних, всеукраїнських наукових конференціях, практика соціальної роботи – у волонтерському клубі «Щирі серця», «Студентському науковому офісі» для творчої праці, профорієнтаційна місія для школярів – в рамках Social work practice club, який активно займається багатьма проєктами.

 

З лекціями та тренінгами студентів відвідують фахівці та спеціалісти у сфері політики, соціології, психології, які діляться власним досвідом, реаліями роботи та порадами.

Випускники мають високоякісну підготовку для роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування, неурядових організаціях, бізнес-структурах, міжнародних організаціях і соціальних фондах, закладах охорони здоров’я, об’єднаних територіальних громадах, політичних партіях, університетах  та дослідницьких центрах.

 

Більше інформації про інститут державного управління читай на сайті ЧНУ імені Петра Могили. Чекаємо на тебе!

З питаннями щодо вступу звертайся до Підготовчого відділення ЧНУ імені Петра Могили: 1-й корпус, каб. 1-107, або за телефоном (0512) 24-41-89.

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …