Абітурієнту про Інститут державного управління


Маєш бажання володіти сучасними управлінськими знаннями, навичками та вміннями? Відчуваєш поклик допомагати людям? В сучасному світі «білих комірців» та політики корисно і популярно розбиратися в тонкощах управлінської справи, маркетингу, соціального середовища. А розвивати твої лідерські якості та управлінський потенціал, аналітичні та командні навички, творчість та креативність допоможе Інститут державного управління Могилянки.

 

Сфера менеджменту – це креативне поле пошуку стратегій, життєвих рішень, поєднання різнопланових ідей, політичної творчості. ІДУ надає та розвиває професійні навички: кейс-менеджмента, wellness-консультування, соціальної анімації з молоддю, розробки та проведення тренінгів, соціальних акцій, фандрейзінгу для громадської та управлінської діяльності, написання і реалізації проєктів та грантів, вільного володіння двома іноземними мовами, комунікації з різними категоріями людей.

 

Деякі дисципліни вивчаються англійською мовою. Розвити свою іноземну мову та навички можна не тільки під час пар, а поїхавши на навчання до закордонних університетів та недержавних організацій Великобританії, Німеччини, Канади, Литви, Польщі, Молдови.

 

ІДУ тісно співпрацює з місцевими органами державної влади, місцевого самоврядування, бізнес-структурами. Тому здобуті знання на парах можливо застосувати на практиці, а також вести активну громадську й наукову діяльність. Науково-дослідна робота проходить у рамках участі в міжнародних, всеукраїнських наукових конференціях, практика соціальної роботи – у волонтерському клубі «Щирі серця», «Студентському науковому офісі» для творчої праці, профорієнтаційна місія для школярів – в рамках Social work practice club, який активно займається багатьма проєктами.

 

З лекціями та тренінгами студентів відвідують фахівці та спеціалісти у сфері політики, соціології, психології, які діляться власним досвідом, реаліями роботи та порадами.

Випускники мають високоякісну підготовку для роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування, неурядових організаціях, бізнес-структурах, міжнародних організаціях і соціальних фондах, закладах охорони здоров’я, об’єднаних територіальних громадах, політичних партіях, університетах  та дослідницьких центрах.

 

Більше інформації про інститут державного управління читай на сайті ЧНУ імені Петра Могили. Чекаємо на тебе!

З питаннями щодо вступу звертайся до Підготовчого відділення ЧНУ імені Петра Могили: 1-й корпус, каб. 1-107, або за телефоном (0512) 24-41-89.

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …