Абітурієнту про Інститут державного управління


Маєш бажання володіти сучасними управлінськими знаннями, навичками та вміннями? Відчуваєш поклик допомагати людям? В сучасному світі «білих комірців» та політики корисно і популярно розбиратися в тонкощах управлінської справи, маркетингу, соціального середовища. А розвивати твої лідерські якості та управлінський потенціал, аналітичні та командні навички, творчість та креативність допоможе Інститут державного управління Могилянки.

 

Сфера менеджменту – це креативне поле пошуку стратегій, життєвих рішень, поєднання різнопланових ідей, політичної творчості. ІДУ надає та розвиває професійні навички: кейс-менеджмента, wellness-консультування, соціальної анімації з молоддю, розробки та проведення тренінгів, соціальних акцій, фандрейзінгу для громадської та управлінської діяльності, написання і реалізації проєктів та грантів, вільного володіння двома іноземними мовами, комунікації з різними категоріями людей.

 

Деякі дисципліни вивчаються англійською мовою. Розвити свою іноземну мову та навички можна не тільки під час пар, а поїхавши на навчання до закордонних університетів та недержавних організацій Великобританії, Німеччини, Канади, Литви, Польщі, Молдови.

 

ІДУ тісно співпрацює з місцевими органами державної влади, місцевого самоврядування, бізнес-структурами. Тому здобуті знання на парах можливо застосувати на практиці, а також вести активну громадську й наукову діяльність. Науково-дослідна робота проходить у рамках участі в міжнародних, всеукраїнських наукових конференціях, практика соціальної роботи – у волонтерському клубі «Щирі серця», «Студентському науковому офісі» для творчої праці, профорієнтаційна місія для школярів – в рамках Social work practice club, який активно займається багатьма проєктами.

 

З лекціями та тренінгами студентів відвідують фахівці та спеціалісти у сфері політики, соціології, психології, які діляться власним досвідом, реаліями роботи та порадами.

Випускники мають високоякісну підготовку для роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування, неурядових організаціях, бізнес-структурах, міжнародних організаціях і соціальних фондах, закладах охорони здоров’я, об’єднаних територіальних громадах, політичних партіях, університетах  та дослідницьких центрах.

 

Більше інформації про інститут державного управління читай на сайті ЧНУ імені Петра Могили. Чекаємо на тебе!

З питаннями щодо вступу звертайся до Підготовчого відділення ЧНУ імені Петра Могили: 1-й корпус, каб. 1-107, або за телефоном (0512) 24-41-89.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут