Абітурієнту про Інститут державного управління


Маєш бажання володіти сучасними управлінськими знаннями, навичками та вміннями? Відчуваєш поклик допомагати людям? В сучасному світі «білих комірців» та політики корисно і популярно розбиратися в тонкощах управлінської справи, маркетингу, соціального середовища. А розвивати твої лідерські якості та управлінський потенціал, аналітичні та командні навички, творчість та креативність допоможе Інститут державного управління Могилянки.

 

Сфера менеджменту – це креативне поле пошуку стратегій, життєвих рішень, поєднання різнопланових ідей, політичної творчості. ІДУ надає та розвиває професійні навички: кейс-менеджмента, wellness-консультування, соціальної анімації з молоддю, розробки та проведення тренінгів, соціальних акцій, фандрейзінгу для громадської та управлінської діяльності, написання і реалізації проєктів та грантів, вільного володіння двома іноземними мовами, комунікації з різними категоріями людей.

 

Деякі дисципліни вивчаються англійською мовою. Розвити свою іноземну мову та навички можна не тільки під час пар, а поїхавши на навчання до закордонних університетів та недержавних організацій Великобританії, Німеччини, Канади, Литви, Польщі, Молдови.

 

ІДУ тісно співпрацює з місцевими органами державної влади, місцевого самоврядування, бізнес-структурами. Тому здобуті знання на парах можливо застосувати на практиці, а також вести активну громадську й наукову діяльність. Науково-дослідна робота проходить у рамках участі в міжнародних, всеукраїнських наукових конференціях, практика соціальної роботи – у волонтерському клубі «Щирі серця», «Студентському науковому офісі» для творчої праці, профорієнтаційна місія для школярів – в рамках Social work practice club, який активно займається багатьма проєктами.

 

З лекціями та тренінгами студентів відвідують фахівці та спеціалісти у сфері політики, соціології, психології, які діляться власним досвідом, реаліями роботи та порадами.

Випускники мають високоякісну підготовку для роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування, неурядових організаціях, бізнес-структурах, міжнародних організаціях і соціальних фондах, закладах охорони здоров’я, об’єднаних територіальних громадах, політичних партіях, університетах  та дослідницьких центрах.

 

Більше інформації про інститут державного управління читай на сайті ЧНУ імені Петра Могили. Чекаємо на тебе!

З питаннями щодо вступу звертайся до Підготовчого відділення ЧНУ імені Петра Могили: 1-й корпус, каб. 1-107, або за телефоном (0512) 24-41-89.

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут