Абітурієнту про Факультет політичних наук ЧНУ імені Петра Могили

Якщо твої наміри вступати на Факультет політичних наук серйозні, ми, звичайно, будемо раді вітати тебе в стінах ЧНУ ім. Петра Могили й зробимо все можливе для того, аби наші стосунки були довготривалі та продуктивні. Проте якщо ти, абітурієнт, ще вагаєшся, не визначився, маєш сумніви або взагалі не розумієш, що то за факультет такий – для тебе є спеціальний челендж. Пропонуємо тобі пройти бліц-опитування, таким чином, особисто для себе ти вже розв’яжеш якісь питання.

• у тебе є управлінський хист;
  • амбіції змінити життя довкола так і вирують;
  • є бажання розуміти, вміти аналізувати історичні процеси та політичні явища;
  • є зацікавлення зануритися в політичну кухню теоретично та практично;
  • є бажання розвити критичне та аналітичне мислення;
  • зацікавлений розбиратися в тонкощах зовнішньополітичних питань, відносинах на міждержавних рівнях;
  • у планах стати експертом у дипломатичній сфері;
  • тебе заворожують історичні постаті, ти гуру в історичних датах;
  • ти за «стару школу» пізнання: музеї, архіви – все, що має дух історії:
  • твою активність та креативність завжди відзначали;
  • чіпляє журналістська діяльність;
  • виникає думка стати держслужбовцем.

До прочитання челенджу такі думки не виникали, а тепер замислився? Чого довго розмірковувати, потрібно балотуватися! Тобто подавати документи!

Є ще дещо, що ти маєш знати. ФПН має постійні та міцні зв’язки з різними міжнародними організаціями і закордонними університетами, до прикладу:

• Університет Ка’Фоскарі (Венеція, Італія);
  • Краківський університет (Республіка Польща);
  • Поморська академія (м. Слупськ, Республіка Польща);
  • Німецька служба академічних обмінів (DAAD) «Підтримка демократії в Україні»;
  • Дечжоузький університет (КНР).

Крім цього є міжнародні освітні програми – Fulbright, Erasmus+, які надають можливість пізнати світ, познайомитися із західною системою освіти, а згодом продовжити навчання за магістерськими програмами провідних європейських та інших університетів світу.

Всі навички, здобуті на навчанні студентом, можливо застосувати на практиці у державних інститутах, міських архівах, Миколаївських мас-медіа, на місцях археологічних розкопок, під час виборів та ще у багатьох цікавих та серйозних закладах.

Випускники ФПН є висококваліфікованими фахівцями, підготовленими до науково-педагогічної, науково-дослідної та практичної діяльності. Можливо саме ти наступний Президент України, аташе або ж Миколаївський Індіана Джонс. Досить претензійно? А як інакше?

Деталі дізнавайся на сторінці університету.