Абітурієнту про факультет фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили


  • Обожнюєш спорт і хочеш стати його частиною?
  • Не уявляєш життя без фізичних навантажень або перегляду футбольного матчу?
  • Мрієш стати фітнес-інструктором?
  • Хочеш допомагати професійним спортсменам у підготовці та реабілітації?
  • А може мрієш викладати спортивні дисципліни?

Тоді тобі варто придивитися до факультету фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили. Адже він дає чимало можливостей. Зараз розповімо, які саме!

Що цікавого?

Могилянка – один із провідних закладів Півдня України, у якому студенти досягають високих успіхів у спорті. Так, наша команда з футболу неодноразово ставала чемпіоном області, а на XIX Чемпіонату України серед вишів наразі ми посідаємо перше місце.

 

У розпорядженні університету водноспортивна база, три спортивні та два тренажерних зали.

 

Але окрім цього враховуй майданчики, які надають партнери університету для занять наших студентів. Ох, всі складно перелічити, але ми спробуємо: водноспортивні комплекси, стадіони, спортивні клуби, фітнес-клуби, клуби бойових мистецтв, асоціація рукопашного бою, школи, реабілітаційні центри, санаторії, міські лікарні. У якомусь із цих закладів зможеш пройти практику і ти.

 

Також у нас проводять різні конференції, остання з яких стосувалась розвитку медико-біологічних і спортивних наук. Студенти могли послухати виступи вчених з різних університетів нашої країни і Європи та отримати, можна сказати, унікальні знання.

Міжнародна діяльність

Далі – міжнародний рівень. Тим паче, що у нас вже є такий досвід. Ось лише деякі нещодавні досягнення:

  • Перемога з карате на студентських Європейських іграх з єдиноборств у Португалії.
  • Бронза з дзюдо на ХХХ Всесвітній літній універсіаді в Італії.
  • Перемога з фехтування на візках на Чемпіонаті Світу у Південній Кореї.
  • Бронза з академічного веслування на Студентському Чемпіонаті Європи у Швеції.

Непогано, чи не так?

 

 

Будь-який спорт на будь-який смак!

На базі ЧНУ діє безліч спортивних секцій з різних видів спорту: волейболу, баскетболу, футболу, легкої атлетики, аеробіки, східних єдиноборств, підводного плавання, вітрильного спорту тощо. І всі вони вже чекають на тебе! На факультеті працюють Заслужені тренери України, діючі спортсмени, судді Міжнародної категорії, реабілітологи, фітнес-тренери, що практикують. Вони поділяться з тобою своїм досвідом і всьому навчать!

 

А що далі?

Ким же працюють випускники факультету фізичного виховання та спорту? Залежно від спеціальності, для тебе відкрита посада тренера, викладача або вчителя. Можеш стати інструктором із фітнесу чи інструктором навчально-тренувального центру або пов’язати своє майбутнє з професіями: реабілітолог спортивних клубів, ерготерапевт, фізіотерапевт, масажист,  викладач із фізичної терапії та ерготерапії. А ще можеш обійняти посаду директора спортивно-оздоровлювальних комплексів або високопосадовця у сфері фізичного виховання та спорту.

 

Більше інформації про факультет фізичного виховання та спорту читай на сайті ЧНУ імені Петра Могили:. Чекаємо на тебе!

З питаннями щодо вступу звертайся до Підготовчого відділення ЧНУ імені Петра Могили: 1-й корпус, каб. 1-107, або за телефоном (0512) 24-41-89.

Події та оголошення


лютого
28
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію Олександри Філоненко з циклу «Магія та література»

Шановні друзі! В рамках проекту «lectorium» Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує 28 лютого 2020 року на відкриту лекцію з циклу «Магія та література»: «Вчена магія: найважливіші магічні історії Заходу».  Наш лектор: Олександра Філоненко. Початок: о  14.00. Локація: 11-й …

лютого
26
Запрошуємо до участі у конкурсі з усного послідовного перекладу

Увага! Запрошуємо усіх охочих взяти участь у щорічному конкурсі з усного послідовного перекладу. Захід відбудеться 26 лютого 2020 року в ауд. 11-419 За більш детальною інформацію звертайтесь за електронною адресою: chernovadolceyuliia@gmail.com

березня
4
Долучайтеся до фотоконкурсу «Весняне пробудження»

Готуємось до весни та готуємо світлини разом з Центром соціально психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили. Умови участі: • терміново робимо круте весняне фото • роздруковуємо …