Абітурієнту про факультет фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили


  • Обожнюєш спорт і хочеш стати його частиною?
  • Не уявляєш життя без фізичних навантажень або перегляду футбольного матчу?
  • Мрієш стати фітнес-інструктором?
  • Хочеш допомагати професійним спортсменам у підготовці та реабілітації?
  • А може мрієш викладати спортивні дисципліни?

Тоді тобі варто придивитися до факультету фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили. Адже він дає чимало можливостей. Зараз розповімо, які саме!

Що цікавого?

Могилянка – один із провідних закладів Півдня України, у якому студенти досягають високих успіхів у спорті. Так, наша команда з футболу неодноразово ставала чемпіоном області, а на XIX Чемпіонату України серед вишів наразі ми посідаємо перше місце.

 

У розпорядженні університету водноспортивна база, три спортивні та два тренажерних зали.

 

Але окрім цього враховуй майданчики, які надають партнери університету для занять наших студентів. Ох, всі складно перелічити, але ми спробуємо: водноспортивні комплекси, стадіони, спортивні клуби, фітнес-клуби, клуби бойових мистецтв, асоціація рукопашного бою, школи, реабілітаційні центри, санаторії, міські лікарні. У якомусь із цих закладів зможеш пройти практику і ти.

 

Також у нас проводять різні конференції, остання з яких стосувалась розвитку медико-біологічних і спортивних наук. Студенти могли послухати виступи вчених з різних університетів нашої країни і Європи та отримати, можна сказати, унікальні знання.

Міжнародна діяльність

Далі – міжнародний рівень. Тим паче, що у нас вже є такий досвід. Ось лише деякі нещодавні досягнення:

  • Перемога з карате на студентських Європейських іграх з єдиноборств у Португалії.
  • Бронза з дзюдо на ХХХ Всесвітній літній універсіаді в Італії.
  • Перемога з фехтування на візках на Чемпіонаті Світу у Південній Кореї.
  • Бронза з академічного веслування на Студентському Чемпіонаті Європи у Швеції.

Непогано, чи не так?

 

 

Будь-який спорт на будь-який смак!

На базі ЧНУ діє безліч спортивних секцій з різних видів спорту: волейболу, баскетболу, футболу, легкої атлетики, аеробіки, східних єдиноборств, підводного плавання, вітрильного спорту тощо. І всі вони вже чекають на тебе! На факультеті працюють Заслужені тренери України, діючі спортсмени, судді Міжнародної категорії, реабілітологи, фітнес-тренери, що практикують. Вони поділяться з тобою своїм досвідом і всьому навчать!

 

А що далі?

Ким же працюють випускники факультету фізичного виховання та спорту? Залежно від спеціальності, для тебе відкрита посада тренера, викладача або вчителя. Можеш стати інструктором із фітнесу чи інструктором навчально-тренувального центру або пов’язати своє майбутнє з професіями: реабілітолог спортивних клубів, ерготерапевт, фізіотерапевт, масажист,  викладач із фізичної терапії та ерготерапії. А ще можеш обійняти посаду директора спортивно-оздоровлювальних комплексів або високопосадовця у сфері фізичного виховання та спорту.

 

Більше інформації про факультет фізичного виховання та спорту читай на сайті ЧНУ імені Петра Могили:. Чекаємо на тебе!

З питаннями щодо вступу звертайся до Підготовчого відділення ЧНУ імені Петра Могили: 1-й корпус, каб. 1-107, або за телефоном (0512) 24-41-89.

Події та оголошення


жовтня
19
Оголошуємо конкурс «Моє бачення спорту в університеті»

ЧНУ імені Петра Могили оголошує конкурс для активної молоді Могилянки  «Моє бачення спорту в університеті». Головний приз – спортивний рюкзак  від студентської спортивної спілки. Умови конкурсу: Потрібно обрати представника від кожного факультету/інституту (людину, відповідальну за спортивну діяльність). Створити візитку – …

вересня
29
Безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля

Одним з плюсів теперішньої ситуації в країні є можливість працювати в ІТ дистанційно! Наразі існує тенденція збільшення вакансій у категорії JavaScript React. Завтра, 29 вересня о 19:30 відбудеться безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля на тему: …

вересня
30
Запрошуємо на День відкритих дверей до бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили

Шановні друзі! 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек   У середу 30.09.2020  запрошуємо усіх охочих на «День відкритих дверей» до нашої бібліотеки    У програмі: Майстер-клас «Як пройти в бібліотеку?..» Відкритий перегляд «Скарби нашої бібліотеки» Презентації книг та бібліотеки З …