Абітурієнти починають подавати оригінали документів до ЧНУ ім. Петра Могили


Абітурієнти, які хочуть потрапити на навчання до певного вишу вже отримали данні про вступ і обирають собі майбутню спеціальність.

Інформація щодо вступу висвітлена у особистих електронних кабінетах абітурієнтів. Якщо є технічні проблеми з доступом до кабінету, то можна зателефонувати до Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили (0512- 24-41-89) та дізнатися, чи є Ви у списку рекомендованих на держзамовлення до ЧНУ ім. Петра Могили.

  •  Якщо заявка зі статусом «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)», то вступник ПРОЙШОВ конкурсний відбір та РЕКОМЕНДОВАНИЙ до зарахування на навчання на місця, що фінансуються за кошти державного (регіонального) БЮДЖЕТУ. У разі присвоєння електронній заяві такого статусу, вступник зобов’язаний виконати вимоги для зарахування на місця державного та регіонального замовлення, в тому числі подати оригінали документів до приймальної комісії.

Рейтингові списки тих, хто пройшов до нас на бюджет, є на нашому офіційному сайті.

  •  У тих, хто не отримав рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус «Допущено до конкурсу», або «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)», то у Вас є можливість вступити до нас на КОНТРАКТ.

Також маєте змогу ознайомитись з ліцензованим обсягом та державним замовленням місць на спеціальності в ЧНУ ім. Петра Могили.

 

Події та оголошення


листопада
20
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …

листопада
23
Ознайомчий майстер-клас зі створення іміджу від Валерія Ткачова

Успіх у сучасному світі нерозривно пов’язаний з правильно побудованим іміджем.

листопада
18
Соціальний проект “Миколаїв – місто рівності”

У ЧНУ імені П.Могили стартував соціальний проект зі зменшення дискримінації «Миколаїв – місто рівності». У рамках проекту заплановано громадські заходи, програми допомоги постраждалим від дискримінації “StopDiscrimi”