Абітурієнти починають подавати оригінали документів до ЧНУ ім. Петра Могили


Абітурієнти, які хочуть потрапити на навчання до певного вишу вже отримали данні про вступ і обирають собі майбутню спеціальність.

Інформація щодо вступу висвітлена у особистих електронних кабінетах абітурієнтів. Якщо є технічні проблеми з доступом до кабінету, то можна зателефонувати до Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили (0512- 24-41-89) та дізнатися, чи є Ви у списку рекомендованих на держзамовлення до ЧНУ ім. Петра Могили.

  •  Якщо заявка зі статусом «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)», то вступник ПРОЙШОВ конкурсний відбір та РЕКОМЕНДОВАНИЙ до зарахування на навчання на місця, що фінансуються за кошти державного (регіонального) БЮДЖЕТУ. У разі присвоєння електронній заяві такого статусу, вступник зобов’язаний виконати вимоги для зарахування на місця державного та регіонального замовлення, в тому числі подати оригінали документів до приймальної комісії.

Рейтингові списки тих, хто пройшов до нас на бюджет, є на нашому офіційному сайті.

  •  У тих, хто не отримав рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус «Допущено до конкурсу», або «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)», то у Вас є можливість вступити до нас на КОНТРАКТ.

Також маєте змогу ознайомитись з ліцензованим обсягом та державним замовленням місць на спеціальності в ЧНУ ім. Петра Могили.

 

Події та оголошення


вересня
17
Арт-майстерня “АКВАГРИМ” розпочинає зустрічі та запрошує на творчо-психологічні заняття студентів усіх курсів

Коли: 17 вересня о 15:30 Де: аудиторія 4-107 ( Центр соціально-психологічної підтримки) Арт-майстерня “АКВАГРИМ” розпочинає зустрічі та запрошує на творчо-психологічні заняття студентів усіх курсів! Головна мета арт-майстерні полягає в гармонізації психічного стану через розвиток здатності до самовираження і самопізнання. Цінність …

жовтня
7
День відкритих дверей ЧНУ імені Петра Могили

Дата: 7 жовтня 2018 року Час: 10.00-14.00 У програмі: виступ ректора Клименка Л. П про сьогодення і перспективи розвитку університету; про умови вступу на навчання за програмами підготовки бакалавра та магістра на основі ПЗСО, ОКР молодшого спеціаліста та ступеня бакалавра/магістра; …

вересня
25
Bебінари українською мовою Web of Science і інших ресурсів компанії Clarivate Analytics

Шановні колеги! Пропонуємо Вам серію вебінарів українською, для опанування  Web of Science і інших  ресурсів компанії Clarivate Analytics. На сьогодні 72 українські видання індексуються у Web of Science Core Collection 15 з них мають імпакт фактор, інші індексуються в ESCI. На жаль,  кілька українських видань нещодавно було виключено з ESCI за грубі порушення редакторських …