Абітурієнти починають подавати оригінали документів до ЧНУ ім. Петра Могили


Абітурієнти, які хочуть потрапити на навчання до певного вишу вже отримали данні про вступ і обирають собі майбутню спеціальність.

Інформація щодо вступу висвітлена у особистих електронних кабінетах абітурієнтів. Якщо є технічні проблеми з доступом до кабінету, то можна зателефонувати до Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили (0512- 24-41-89) та дізнатися, чи є Ви у списку рекомендованих на держзамовлення до ЧНУ ім. Петра Могили.

  •  Якщо заявка зі статусом «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)», то вступник ПРОЙШОВ конкурсний відбір та РЕКОМЕНДОВАНИЙ до зарахування на навчання на місця, що фінансуються за кошти державного (регіонального) БЮДЖЕТУ. У разі присвоєння електронній заяві такого статусу, вступник зобов’язаний виконати вимоги для зарахування на місця державного та регіонального замовлення, в тому числі подати оригінали документів до приймальної комісії.

Рейтингові списки тих, хто пройшов до нас на бюджет, є на нашому офіційному сайті.

  •  У тих, хто не отримав рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус «Допущено до конкурсу», або «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)», то у Вас є можливість вступити до нас на КОНТРАКТ.

Також маєте змогу ознайомитись з ліцензованим обсягом та державним замовленням місць на спеціальності в ЧНУ ім. Петра Могили.

 

Події та оголошення


березня
21
Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

березня
26
Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.  

березня
21
Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.