Абітурієнти починають подавати оригінали документів до ЧНУ ім. Петра Могили


Абітурієнти, які хочуть потрапити на навчання до певного вишу вже отримали данні про вступ і обирають собі майбутню спеціальність.

Інформація щодо вступу висвітлена у особистих електронних кабінетах абітурієнтів. Якщо є технічні проблеми з доступом до кабінету, то можна зателефонувати до Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили (0512- 24-41-89) та дізнатися, чи є Ви у списку рекомендованих на держзамовлення до ЧНУ ім. Петра Могили.

  •  Якщо заявка зі статусом «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)», то вступник ПРОЙШОВ конкурсний відбір та РЕКОМЕНДОВАНИЙ до зарахування на навчання на місця, що фінансуються за кошти державного (регіонального) БЮДЖЕТУ. У разі присвоєння електронній заяві такого статусу, вступник зобов’язаний виконати вимоги для зарахування на місця державного та регіонального замовлення, в тому числі подати оригінали документів до приймальної комісії.

Рейтингові списки тих, хто пройшов до нас на бюджет, є на нашому офіційному сайті.

  •  У тих, хто не отримав рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус «Допущено до конкурсу», або «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)», то у Вас є можливість вступити до нас на КОНТРАКТ.

Також маєте змогу ознайомитись з ліцензованим обсягом та державним замовленням місць на спеціальності в ЧНУ ім. Петра Могили.

 

Події та оголошення


січня
27
ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

січня
18
Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
30
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.