Абітурієнти починають подавати оригінали документів до ЧНУ ім. Петра Могили


Абітурієнти, які хочуть потрапити на навчання до певного вишу вже отримали данні про вступ і обирають собі майбутню спеціальність.

Інформація щодо вступу висвітлена у особистих електронних кабінетах абітурієнтів. Якщо є технічні проблеми з доступом до кабінету, то можна зателефонувати до Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили (0512- 24-41-89) та дізнатися, чи є Ви у списку рекомендованих на держзамовлення до ЧНУ ім. Петра Могили.

  •  Якщо заявка зі статусом «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)», то вступник ПРОЙШОВ конкурсний відбір та РЕКОМЕНДОВАНИЙ до зарахування на навчання на місця, що фінансуються за кошти державного (регіонального) БЮДЖЕТУ. У разі присвоєння електронній заяві такого статусу, вступник зобов’язаний виконати вимоги для зарахування на місця державного та регіонального замовлення, в тому числі подати оригінали документів до приймальної комісії.

Рейтингові списки тих, хто пройшов до нас на бюджет, є на нашому офіційному сайті.

  •  У тих, хто не отримав рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус «Допущено до конкурсу», або «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)», то у Вас є можливість вступити до нас на КОНТРАКТ.

Також маєте змогу ознайомитись з ліцензованим обсягом та державним замовленням місць на спеціальності в ЧНУ ім. Петра Могили.

 

Події та оголошення


червня
30
Триває набір на програму Study Tours to Poland

Study Tours to Poland – досліджуй польську культуру, освіту і традиції на безкоштовній програмі для активних студентів! Метою STP для студентів є представлення різних аспектів життя у Польші, механізмів системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах. …

липня
1
Запрошуються науково-педагогічні працівники ЗВО до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX in Ukraine) та Академія Української Преси (АУП) запрошують науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти (ЗВО), які здійснюють підготовку педагогічних кадрів, до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Проект виконується за підтримки посольств Великої Британії …

липня
13
Молодіжний обмін у Нідерландах 13-21 липня

NGO Go On шукає учасників для участі у молодіжному обміні «Beea reason 2 be 2 gether». 35 молодих людей з Нідерландів, України, Вірменії, Словаччини та Іспанії протягом тижня будуть спільно працювати над покращенням знань щодо саморозвитку, міжнаціональної рівності, медіаграмотності і …