Абітурієнтам: Останні тижні вступу до закладів вищої освіти

Приймальна комісія Чорноморського національного університету імені Петра Могили інформує абітурієнтів!

Вступна кампанія-2022 для ступників із тимчасово окупованих та особливо небезпечних територій України ще триває.

Міністерство освіти у науки України вказує: випускники можуть подати заяви до закладів вищої освіти до 29 вересня.

У МОН наголосили, що прийняття заяв і проведення вступних іспитів, до яких входять співбесіди та творчі конкурси, можуть відбуватися протягом усієї вступної кампанії.

Для абітурієнтів із тимчасово окупованих або небезпечних територій університети можуть створити небюджетні конкурси, які не потребують попереднього узгодження з міністерством.

Також у вступників є можливість потрапити на бюджетне навчання з отриманням стипендії.

Не втрачайте можливості вступити на омріяну спеціальність до ЧНУ імені Петра Могили!