Абітурієнтам: Останні тижні вступу до закладів вищої освіти


Приймальна комісія Чорноморського національного університету імені Петра Могили інформує абітурієнтів!

Вступна кампанія-2022 для ступників із тимчасово окупованих та особливо небезпечних територій України ще триває.

Міністерство освіти у науки України вказує: випускники можуть подати заяви до закладів вищої освіти до 29 вересня.

У МОН наголосили, що прийняття заяв і проведення вступних іспитів, до яких входять співбесіди та творчі конкурси, можуть відбуватися протягом усієї вступної кампанії.

Для абітурієнтів із тимчасово окупованих або небезпечних територій університети можуть створити небюджетні конкурси, які не потребують попереднього узгодження з міністерством.

Також у вступників є можливість потрапити на бюджетне навчання з отриманням стипендії.

Не втрачайте можливості вступити на омріяну спеціальність до ЧНУ імені Петра Могили!

Події та оголошення


серпня
19
Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту ОПП «Право» магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право»

Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право». Коли? – 19 серпня 2022 року Де? – Zoom-конференція Відгуки на освітньо-професійну програму також …

липня
7
Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили! Коли? – 07 липня 2022 Початок о 15.00 Де? – Онлайнова зустріч Ідентифікатор конференції: 3106988262 Пароль: JP1aZb Майбутні студенти, Факультет фізичного виховання і спорту ЧНУ …