А ви вмієте краще за всіх плавати та програмувати?

Якщо ТАК і якщо НІ – вам все одно найкраще вчитися або на Факультеті фізичного виховання та спорту, або на Факультеті комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили!!!
Саме там вас не тільки навчать Професії, а й сформують у вас лідерські якості, вміння, іноді «зціпивши зуби» та забувши, що у добі всього 24 години, йти і дійти до Найвищої Перемоги, до визнання й на регіональному, й на міжнародному рівнях.
Поступово та регулярно отримують перемоги наші студенти.
Тільки у вересні 2016 р. студент ЧНУ ім. Петра Могили спеціальності «Спорт» Геннадій Бойко (тренер – заслужений тренер України Микола Ільїн) повернувся додому з XV Параолімпійських ігор у Ріо де Жанейро (Бразилія) з двома золотими нагородами та з новим світовим рекордом в плаванні на стометрівці. Та на «Вікіпедії» ледве встигають редагувати присвячену особисто Геннадію окрему сторінку, додаючи до неї все нові й нові рекорди!

Але, хоча плавання і є літнім видом спорту, декан Факультету фізичного виховання та спорту, де навчається Геннадій, – Андрій Чернозуб, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, талановитий педагог забезпечує участь своїх студентів у всіляких змаганнях різного рівня. Щоб не втрачали Дух Переможців! І ось, завдяки цій підтримки та уваги декана, у Геннадія нова нагорода – Грамота за перше місце у регіональному етапі Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» (номінація «Спорт»).
Не відстають й наші програмісти! Хоча їх ще й не запрошували на змагання до Ріо, Лондона та Пекіну, як Геннадія, та багато з них вже працюють у міжнародних ІТ-компаніях (GeeksForLess Inc., GlobalLogic, TemplateMonster та ін.). І в них вже теж є «нагородна полиця», з якої завжди можна використати якусь грамоту та додати її до резюме при новому працевлаштуванні.
Щоб ці «полиці» постійно поповнювались, на ФКН щільно пильнує заступник декана Євген Сіденко. Він також номінував до участі в зазначеному обласному конкурсі, найкращих програмістів факультету: Ахундова Вадима, Лейзеровича Романа, Фоменка Івана, Міхова Дениса, Поманісочку Юлію, Румянкова Дмитра, Салтана Бориса, Собка Дмитра.
І 25 листопада 2016 року керівники управління з питань молоді та туризму, департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації у Палаці культури «Молодіжний» вручили всі три дипломи переможців у номінації «Кращий студент-програміст» студентам нашої Могилянки!
Дивіться на світлинах:
• Румянков Дмитро (1-ше місце);
• Салтан Борис (2-ге місце);
• Лейзерович Роман (3-тє місце).

1 2

Шана, щира заздрість та побажання нових досягнень нашим Переможцям – професійних та особистих!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77