8 книг із саморозвитку, обов’язкових для прочитання!


Однією зі складових сучасної людини є самовдосконалення. Усе просто в теорії, але коли потрібно обрати книгу чи підручник із самовдосконалення, опиняєшся перед проблемою вибору. Сьогодні є безліч літератури із різних категорій. Проаналізувавши попит на подібні книги в інтернеті та частоту їхнього обговорення, представимо 9 книг із саморозвитку, обов’язкових для читання!

  • Нейл Фьоре «Легкий спосіб почати нове життя»

Люди рішуче обіцяють собі щось зробити для покращення свого життя, але коли настає час – нічого не робить. Американський психолог Нейл Фьоре вважає, що завершити розпочату справу заважають не тільки звички, але й особливості роботи нашого мозку. Як підкорити собі свій мозок і позбутись звички відкладати справи і вчить книга «Легкий спосіб почати нове життя».

  • Джеймс Шуровєскі «Мудрість натовпу»

Зазвичай «натовп» передбачає негативний сенс, тоді як Джеймс Шуровєскі показує іншу сторону. Американський журналіст провів історичні, економічні та психологічні дослідження і доводить, що в натовпі люди приймають більш грамотні рішення. Прикладом є ситуація, коли люди виходять зі стадіону після матчу. Людина не заблукає, якщо піде за натовпом, адже той точно поведе у правильному напрямку. Книга дозволить подивитись на соціум під іншим кутом та отримати вигоду із багатьох ситуацій.

  • Тіна Силіґ «Зроби себе сам»

Тіна Силіґ – професор Стенфордського університету. У книзі професор розкриває секрети підприємництва та нові шляхи до успіху. Проте головною метою авторки є створення себе самого. Для цього треба пробувати нове, розширювати межі мислення і головне – не думати про себе, як про людину, не здатну до змін. Для цього необхідно використовувати кожен шанс, не зважати на рамки, які ставить суспільство, керівництво чи сім’я.

  • Кейт Ферацці «Ніколи не їжте наодинці»

Отримувати користь від знайомств досі вважається неправильним і аморальним. Нас вчать, що важливі твої навички, а не коло знайомств. Однак насправді одне без іншого не має сили. Багато професіоналів своєї справи з гарними і революційними ідеями не змогли їх реалізувати. Зв’язки і знайомства дійсно вирішують дуже багато речей. Кейт Ферацці розповідає як правильно заводити і підтримувати корисні зв’язки за допомогою навичок спілкування.

  • Реґіна Бретт «Бог ніколи не моргає»

Американська журналістка Реґіна Бретт перемогла онкологічний діагноз та підпорядкувала власний життєвий досвід у 50 років. Це допомогло їй стати щасливою. Важливо обрати головний урок життя, однак корисним є вміння жити зараз і не відкладати нічого до «особливого випадку».

  • Кен Робінсон «Покликання»

Кен Робінсон – провідний експерт в області творчого мислення, освіти та інновацій розповідає про покликання у своїй книзі та надає практичні поради, як цього досягти. Це Конфуцій казав «Вибери собі справу до душі, і тобі ні дня не доведеться працювати»?

  • Келлі Макгонігал «Сила волі: як розвинути і зміцнити»

Більшість людей, які наважились на самовдосконалення, розуміють, що велике значення має сила волі. Але постає питання: як її розвинути? Професор Стенфордського університету Келлі Макгонігал розповідає у своїй книзі, як досягти поставленої мети. У роботі зібрані результати новітніх досліджень у галузі прикладної психології, історії, цікаві факти та тонкий гумор.

  • Стів Гарві «Роби як жінка, думай як чоловік»

Стів Граві – ведучий програми про стосунки статей. У книзі відповідає на найпопулярніші питання: що насправді чоловіки думають про стосунки з жінками? Що не можна і що можна вимагати від чоловіка? Як за 5 питань зрозуміти серйозність намірів партнера?