7 звичок успішних студентів

Група викладачів проаналізувала поведінку студентів різних спеціальностей та різних курсів і виявила 7 звичок, які характеризують найуспішніших представників студентства. Ось список  звичок, які допоможуть підвищити майстерність у бажаній сфері:

• Емоційний фітнес. Йдеться про здібність бути емоційно відкритим під час навчання, а також позитивно ставитись до учбового процесу та життя в цілому. Професор психології Барбара Фредриксон доводить, що позитивні емоції прискорюють та покращують навчання.
  • Глибоке вивчення. Вивченням необхідного предмету потрібно займатись щодня. Крім того, важливе місце займає рефлексія: що вивчив? Як ці знання використати?
  • Фізичне здоров’я. Якщо організм здоровий, він наповнений енергією, яку можна використати на навчання. Тож більше спорту!
  • Kaizen (тривале поліпшення) – це японська філософія. Людина, що намагається постійно поліпшити свої знання та навички, незважаючи на те, яким буде результат, приречена на успіх. Немає межі досконалості.
  • Автономія. Важливе місце в житті займає самостійне навчання. Коли людина сама шукає інформацію і це входить у звичку, шанс стати успішнішим збільшується. Але не варто забувати про досвідчених викладачів.
  • Медитація. Ця звичка допоможе знизити стрес і схильність до самокритики, робить більш зосередженим і допомагає відчути більше позитивних емоцій. А це все – складові інших звичок.
  • Зацікавленість у предметі, який вивчаєш. Якщо вам подобається предмет, то шанси його вивчити стрімко підвищуються. Таким чином легше досягти цілі, які ставить перед собою студент.

Набуваючи цих звичок поступово, будь-який студент здатен стати успішним не тільки у навчанні, а й в будь-якій іншій сфері свого життя. Успіхів!