7 українських сайтів, про які варто знати


Сучасна мережа інтернет – просто знахідка. Тут можна поживитись чималою кількістю інформації. Але таке різноманіття приводить до того, що деякі корисні сайти ми можемо оминути увагою. Тож пропонуємо ознайомитись з 7 українськими сайтами, які можуть стати для вас хорошими помічниками.

 

  1. Безкоштовний ресурс для дослідження родоводу

Платформа pra.in.ua орієнтована на Україну і дозволяє досліджувати родоводи жителів України. Принцип роботи сайту простий і схожий на роботу соцмереж. Варто лише зареєструватися, а вже потім здійснювати пошук за регіоном чи прізвищем. Наповненням сайту займаються професійні історики та волонтери.

  1. Онлайн-допомога з вибору фільмів

Не знаєте, який фільм переглянути сьогодні? Сайт jarvis.net.ua допоможе вам у цьому. Достатньо вказати віртуальному помічникові, який у вас сьогодні настрій, і ви швидко отримаєте відповідний список  фільмів. Також сайт пропонує вам викреслювати фільми, які ви вже бачили, та радить портали, на яких можна переглянути кінострічки.

 

  1. Онлайн-тести з перевірки знань правил дорожнього руху

Правила дорожнього руху – основний дорожній закон водія та інших учасників руху, що є основою безпеки на дорозі. Якщо ви вже  прочитали і вивчили всі ПДР України, то саме час перевірити себе на сайті pdr.hsc.gov.ua. У вас є можливість пройти тести в режимі онлайн та дізнатися, наскільки добре були засвоєнні нові знання.

 

  1. 3D-тури музеями України

 На спеціальному сайті “Музеї України просто неба” (museums.authenticukraine.com.ua) можна віртуально помандрувати, дізнатися про історію життя в різних регіонах, а також ознайомитися з народною архітектурою та побутом. Створений віртуальний тур сімома музеями нашої країни компанію Google разом з міністерством культури України.

 

5. Сервіс для вивчення української мови

«Мова – ДНК нації» – це освітній проект для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови. На сайті ukr-mova.in.ua ви зможете знайти  ви знайдете цікаві вправи, диктанти та бібліотеку правил. Також на сайті можна створити власний кабінет та отримувати бали за правильне проходження тестів.

 

  1. Усі реформи в Україні

Сайт reformy.org.ua  зібрав посилання на всі реформи, які відбуваються в Україні, і розмістив їх у себе в зручному форматі. Ви можете знайти посилання на реформи та ознайомилися з їхнім змістом. Також сайт показує і ті, які вже проведені, і ті, які в процесі реалізації.

 

7. Безкоштовні онлайн-курси українською мовою

Український сервіс prometheus.org.ua  – це громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Тут ви можете знайти безкоштовні навчальні курси університетського рівня від викладачів КНУ, КПІ та Києво-Могилянської академії. Перед вами відеолекції, інтерактивні завдання та можливість  спілкуватись на форумі з іншими студентами та викладачами. За умови успішного проходження онлайн-курсу, можливо отримати сертифікат.

 

Події та оголошення


веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …

вересня
27
Оголошено триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів

Миколаївський центр журналістських розслідувань оголошує набір на триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів з Миколаївської та Одеської областей. Дата та місце проведення: 11-13 жовтня, місто Миколаїв. Протягом тренінгу учасники опанують методологію проведення журналістських розслідувань, навчаться працювати з базами даних та он-лайн інструментами зі …