7 українських сайтів, про які варто знати

Сучасна мережа інтернет – просто знахідка. Тут можна поживитись чималою кількістю інформації. Але таке різноманіття приводить до того, що деякі корисні сайти ми можемо оминути увагою. Тож пропонуємо ознайомитись з 7 українськими сайтами, які можуть стати для вас хорошими помічниками.

1. Безкоштовний ресурс для дослідження родоводу

Платформа pra.in.ua орієнтована на Україну і дозволяє досліджувати родоводи жителів України. Принцип роботи сайту простий і схожий на роботу соцмереж. Варто лише зареєструватися, а вже потім здійснювати пошук за регіоном чи прізвищем. Наповненням сайту займаються професійні історики та волонтери.

1. Онлайн-допомога з вибору фільмів

Не знаєте, який фільм переглянути сьогодні? Сайт jarvis.net.ua допоможе вам у цьому. Достатньо вказати віртуальному помічникові, який у вас сьогодні настрій, і ви швидко отримаєте відповідний список  фільмів. Також сайт пропонує вам викреслювати фільми, які ви вже бачили, та радить портали, на яких можна переглянути кінострічки.

1. Онлайн-тести з перевірки знань правил дорожнього руху

Правила дорожнього руху – основний дорожній закон водія та інших учасників руху, що є основою безпеки на дорозі. Якщо ви вже  прочитали і вивчили всі ПДР України, то саме час перевірити себе на сайті pdr.hsc.gov.ua. У вас є можливість пройти тести в режимі онлайн та дізнатися, наскільки добре були засвоєнні нові знання.

1. 3D-тури музеями України

На спеціальному сайті “Музеї України просто неба” (museums.authenticukraine.com.ua) можна віртуально помандрувати, дізнатися про історію життя в різних регіонах, а також ознайомитися з народною архітектурою та побутом. Створений віртуальний тур сімома музеями нашої країни компанію Google разом з міністерством культури України.

5. Сервіс для вивчення української мови

«Мова – ДНК нації» – це освітній проект для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови. На сайті ukr-mova.in.ua ви зможете знайти  ви знайдете цікаві вправи, диктанти та бібліотеку правил. Також на сайті можна створити власний кабінет та отримувати бали за правильне проходження тестів.

1. Усі реформи в Україні

Сайт reformy.org.ua  зібрав посилання на всі реформи, які відбуваються в Україні, і розмістив їх у себе в зручному форматі. Ви можете знайти посилання на реформи та ознайомилися з їхнім змістом. Також сайт показує і ті, які вже проведені, і ті, які в процесі реалізації.

7. Безкоштовні онлайн-курси українською мовою

Український сервіс prometheus.org.ua  – це громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Тут ви можете знайти безкоштовні навчальні курси університетського рівня від викладачів КНУ, КПІ та Києво-Могилянської академії. Перед вами відеолекції, інтерактивні завдання та можливість  спілкуватись на форумі з іншими студентами та викладачами. За умови успішного проходження онлайн-курсу, можливо отримати сертифікат.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!