7 українських сайтів, про які варто знати


Сучасна мережа інтернет – просто знахідка. Тут можна поживитись чималою кількістю інформації. Але таке різноманіття приводить до того, що деякі корисні сайти ми можемо оминути увагою. Тож пропонуємо ознайомитись з 7 українськими сайтами, які можуть стати для вас хорошими помічниками.

 

  1. Безкоштовний ресурс для дослідження родоводу

Платформа pra.in.ua орієнтована на Україну і дозволяє досліджувати родоводи жителів України. Принцип роботи сайту простий і схожий на роботу соцмереж. Варто лише зареєструватися, а вже потім здійснювати пошук за регіоном чи прізвищем. Наповненням сайту займаються професійні історики та волонтери.

  1. Онлайн-допомога з вибору фільмів

Не знаєте, який фільм переглянути сьогодні? Сайт jarvis.net.ua допоможе вам у цьому. Достатньо вказати віртуальному помічникові, який у вас сьогодні настрій, і ви швидко отримаєте відповідний список  фільмів. Також сайт пропонує вам викреслювати фільми, які ви вже бачили, та радить портали, на яких можна переглянути кінострічки.

 

  1. Онлайн-тести з перевірки знань правил дорожнього руху

Правила дорожнього руху – основний дорожній закон водія та інших учасників руху, що є основою безпеки на дорозі. Якщо ви вже  прочитали і вивчили всі ПДР України, то саме час перевірити себе на сайті pdr.hsc.gov.ua. У вас є можливість пройти тести в режимі онлайн та дізнатися, наскільки добре були засвоєнні нові знання.

 

  1. 3D-тури музеями України

 На спеціальному сайті “Музеї України просто неба” (museums.authenticukraine.com.ua) можна віртуально помандрувати, дізнатися про історію життя в різних регіонах, а також ознайомитися з народною архітектурою та побутом. Створений віртуальний тур сімома музеями нашої країни компанію Google разом з міністерством культури України.

 

5. Сервіс для вивчення української мови

«Мова – ДНК нації» – це освітній проект для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови. На сайті ukr-mova.in.ua ви зможете знайти  ви знайдете цікаві вправи, диктанти та бібліотеку правил. Також на сайті можна створити власний кабінет та отримувати бали за правильне проходження тестів.

 

  1. Усі реформи в Україні

Сайт reformy.org.ua  зібрав посилання на всі реформи, які відбуваються в Україні, і розмістив їх у себе в зручному форматі. Ви можете знайти посилання на реформи та ознайомилися з їхнім змістом. Також сайт показує і ті, які вже проведені, і ті, які в процесі реалізації.

 

7. Безкоштовні онлайн-курси українською мовою

Український сервіс prometheus.org.ua  – це громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Тут ви можете знайти безкоштовні навчальні курси університетського рівня від викладачів КНУ, КПІ та Києво-Могилянської академії. Перед вами відеолекції, інтерактивні завдання та можливість  спілкуватись на форумі з іншими студентами та викладачами. За умови успішного проходження онлайн-курсу, можливо отримати сертифікат.

 

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …