7 способів підвищити свою продуктивність


Всім нам дуже часто не вистачає мотивації для того, щоб виконати важливе завдання. Часто ми самі свідомо затягуємо виконання того чи іншого завдання просто тому, що нам не хочеться його робити. В результаті наша працездатність і продуктивність знижуються. Про 7 способів як підвищити свою продуктивність розповідає EDUGET.

  1. Закон Парето, або принцип 20/80

У загальному вигляді даний принцип формулюється так: 20% зусиль дають 80% результату, а інші 80% зусиль – лише 20% результату. Закон 20/80 застосуємо практично у всіх сферах життя.

Відповідно до закону Парето, слід робити всі неважливі завдання тоді, коли ваша продуктивність невисока. Тільки в цьому випадку вони зможуть продуктивно працювати. Важливо розставити пріоритети між робочими завданнями. Намагайтеся виконувати важливі завдання саме в той час дня, коли ваша працездатність буде на високому рівні.

  1. Три важливі завдання

Багато складають список справ, це дозволяє зробити робочий процес більш організованим. Тому щоранку витратьте п’ять хвилин на те, щоб записати три найбільш важливих завдання на день. А потім зосередьте всі свої зусилля на виконанні цього короткого списку.

Це чудова альтернатива тим нескінченно довгим спискам завдань, які ми зазвичай любимо складати. Ця проста, але дієва звичка дійсно може підвищити вашу продуктивність.

  1. Філософія «Роби менше»

Філософія «Роби менше» дуже популярна в сучасних реаліях. Різні автори пропонують різні підходи. Маніфест «робити менше» починається з спростування твердження про те, що зниження навантаження робить співробітників ледачими і негативно позначається на їх продуктивності. Коли ми виконуємо меншу кількість завдань, ми можемо насолодитися своїми досягненнями.

Не забувайте про розстановку пріоритетів. В першу чергу виконуйте важливі завдання, а потім вже переходите до низькопріоритетних. Не перевантажуйте себе великою кількістю завдань: краще зробити менше, але якісно і з задоволенням, чим більше, але без ентузіазму.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут