7 корисних посилань, які допоможуть «прокачати» Вашу українську


  1. Запозичення – це те що «руйнує» мову. У боротьбі з цією проблемою допоможе сайт «Словотвір». Зареєструвавшись, можна пропонувати відповідники іншомовним словам та обирати найкращі варіанти перекладу. Робота з цим сайтом дозволить збільшити словниковий запас та позбутись запозичень, що псують українську мову.
  2. Також для збагачення словникового запасу з української мови допоможе програма «Р.І.Д.». Цей додаток допомагає вивчати цікаві українські слова та дізнаватися більше про історію українського народу. Одна з головних цілей проєкту – допомогти людям викорінити зі свого мовлення суржик. А ігровий формат дозволяє витрачати мінімум часу і непомітно збагачувати словниковий запас.
  3. Онлайн-курс «Лайфхаки з української мови» допоможе вивчити теорію української мови за допомогою інтерактивних книг «Проєкту EdEra Books», який створюють випускники і студенти престижних університетів України та Європи, професіонали й експерти для української молоді та всіх, хто прагне здобувати якісні знання, набувати фахових навичок за допомогою новітніх технологій.
  4. Для закріплення отриманих знань, необхідно застосовувати їх на практиці. З цим допоможе «Тренажер з правопису української мови». Цей сайт поєднує теоретичні положення й практичні завдання, що сприяє засвоєнню граматики української мови і вдосконаленню правописних навичок. Навчальні матеріали додатково містять різноманітну пізнавальну інформацію.
  5. З часом знання української мови переходять у стан «автоматичних», проте інколи виникає питання: як правильно відмінюється те чи інше слово. З цим допоможе розділ «Словозміна» на сайти «Словники України».
  6. Нерідко, коли пишемо листа, заяву тощо, ставимо питання: а як правильно звернутися до людини? Шановний Андріє чи Андрію? Знайти правильну відповідь допоможе сервіс «Звертання» на порталі «Української мови та культури «Словник.UA».
  7. І нарешті, коли усі правила засвоєні, словниковий запас збільшено, залишається навчитись редагувати свої тексти. З цим допоможе стаття «Як редагувати свій текст?», після прочитання якої можна пройти тест та перевірити свої знання.

Ці корисні сайти стануть у пригоді для «прокачки» Вашої української мови. Успіхів!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …