7 корисних посилань, які допоможуть «прокачати» Вашу українську


  1. Запозичення – це те що «руйнує» мову. У боротьбі з цією проблемою допоможе сайт «Словотвір». Зареєструвавшись, можна пропонувати відповідники іншомовним словам та обирати найкращі варіанти перекладу. Робота з цим сайтом дозволить збільшити словниковий запас та позбутись запозичень, що псують українську мову.
  2. Також для збагачення словникового запасу з української мови допоможе програма «Р.І.Д.». Цей додаток допомагає вивчати цікаві українські слова та дізнаватися більше про історію українського народу. Одна з головних цілей проєкту – допомогти людям викорінити зі свого мовлення суржик. А ігровий формат дозволяє витрачати мінімум часу і непомітно збагачувати словниковий запас.
  3. Онлайн-курс «Лайфхаки з української мови» допоможе вивчити теорію української мови за допомогою інтерактивних книг «Проєкту EdEra Books», який створюють випускники і студенти престижних університетів України та Європи, професіонали й експерти для української молоді та всіх, хто прагне здобувати якісні знання, набувати фахових навичок за допомогою новітніх технологій.
  4. Для закріплення отриманих знань, необхідно застосовувати їх на практиці. З цим допоможе «Тренажер з правопису української мови». Цей сайт поєднує теоретичні положення й практичні завдання, що сприяє засвоєнню граматики української мови і вдосконаленню правописних навичок. Навчальні матеріали додатково містять різноманітну пізнавальну інформацію.
  5. З часом знання української мови переходять у стан «автоматичних», проте інколи виникає питання: як правильно відмінюється те чи інше слово. З цим допоможе розділ «Словозміна» на сайти «Словники України».
  6. Нерідко, коли пишемо листа, заяву тощо, ставимо питання: а як правильно звернутися до людини? Шановний Андріє чи Андрію? Знайти правильну відповідь допоможе сервіс «Звертання» на порталі «Української мови та культури «Словник.UA».
  7. І нарешті, коли усі правила засвоєні, словниковий запас збільшено, залишається навчитись редагувати свої тексти. З цим допоможе стаття «Як редагувати свій текст?», після прочитання якої можна пройти тест та перевірити свої знання.

Ці корисні сайти стануть у пригоді для «прокачки» Вашої української мови. Успіхів!

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …