7 аспірантів різних спеціальностей та завідувачка відділу аспірантури Алла Ужва узяли участь у Міжнародній літній школі в Польщі.

7 аспірантів різних спеціальностей та завідувачка відділу аспірантури Чорноморського національного університету імені Петра Могили Алла Ужва узяли участь у Міжнародній літній школі в Польщі.

Літня школа тривала з 21 по 27 травня 2023 року. Організатор школи – Університет імені Адама Міцкевича в Познані. Координаторкою проєкту була Алла Ужва.

Протягом літньої школи учасники прослухали курс лекцій від польських професорів Університету імені Адама Міцкевича та обговорили питання міграції з України у медіа-висвітленні.

Окрім лекцій, учасники відвідали екскурсію Університетом імені Адама Міцкевича у Познані та мали нагоду подивитися на визначні пам’ятки міста.

Щиро дякуємо польським колегам за запрошення та солідарність з Україною.