6 порад від спікерів TEDxYouth Kyiv «Як не опускати руки»


Коли день починається з пролитого чаю та йде шкереберть, ввечері опускаються руки. Невдалий день може бути у кожного. Але це не привід для поганого та пригніченого настрою. Спікери TEDxYouth Kyiv створили 6 порад «Як не опускати руки».

1) Знайдіть місце, куди приємно повертатись ввечері

У швидкоплинному житті, де весь час щось змінюється, важливо мати щось стале. Тож дім – не лише приміщення, а й Ваше оточення. Обравши місце та людей, до яких приємно повертатись, ви зможете зберегти внутрішній спокій та не опускати руки.

2) Час від часу звіряйтесь зі своїми внутрішніми бажаннями

Відчуття правильного налаштування необхідне кожному, щоб зрозуміти: чи правильним шляхом Ви йдете або потрібно щось змінювати? Тільки Ви визначаєте, що саме потрібно для щастя.

3) Не уникайте складних чи незручних розмов

Складні та незручні розмови потрібні, щоб не втратити дійсно важливих людей. Не бійтесь почати бесіду зі своїм другом про те, що він витрачає купу часу на гаджети чи постійно скаржиться на життя. Метою складних розмов є мотивація близької людини до розвитку і бажання покращити ваші стосунки.

4) Робіть свою справу та не забувайте про соціально важливі теми

Справа, яка Вам до душі не може йти осторонь від проблем які турбують суспільство. Можна займатися своєю справою і водночас порушувати важливі питання: і Вам приємно, і для інших корисно.

5) Будь-яку справу робіть з повною віддачею, а коли не можете – не робіть взагалі

Як би змінилося життя кожного з нас, якби ми питали себе: як я можу прожити цей момент на 100%? Правило ста відсотків дозволяє збільшувати якість прожитого досвіду. Саме якісний та унікальний досвід визначає соціальне дорослішання та дозволяє не опускати руки.

6) Вивчай історію, особливо власну!

Для того, щоб зрозуміти себе, потрібно весь час аналізувати події, що трапились із Вами. Навіть, якщо вони демонструють негативні сторони. Для цього близько спілкуйтесь з рідними, які пам’ятають і бачили Вас у різних ситуаціях. А ще будьте критичним до себе і робіть записи в щоденнику чи телефоні, щоб не пропустити нічого важливого з власного життя.

 

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету