6 корисних ресурсів для дистанційної роботи та навчання


В умовах спалаху COVID-19 багато організацій у всьому світі перейшли на дистанційну роботу аби зберегти здоров’я своїх працівниць/ків і партнерів.

Український Жіночий Фонд підготував перелік корисних ресурсів, які допоможуть ефективніше працювати, комунікувати і креативити. Все що треба, це визначитися із кількістю учасників, учасниць зустрічі, її метою та інтерактивним матеріалом.

Zoom – чудовий сервіс для проведення інтернет-конференцій, вебінарів та онлайн-навчання. Інтерфейс є як і англійською, так і російською. Безкоштовна версія підтримує участь у конференції до 100 осіб, а тривалість зустрічі має бути до 40 хв. При цьому доступні відео та аудіозв’язок, трансляція із екрану, чат. Потребує реєстрації.

Jitsi Meet – не потребує реєстрації. Можна організовувати конференції та вебінари із функцією трансляція із екрану, а також інтегрувати із ютуб-каналом. Також є можливість участі модератора, який надає доступ спікерам, відключає їх або й видаляє із трансляції. Однак, якщо у вебінарі беруть участь багато спікерів, якість зв’язку помітно погіршується.

Whereby – потребує реєстрації. Інтерфейс лише англійською. В безкоштовній версії у трансляції може взяти участь до 4 осіб. Є можливість інтеграції з ютуб-каналом.

Loomio – сервіс, який допомагає обговорювати ідеї й приймати рішення. Є можливість проводити голосування за рішення, обгрунтовувати їх тощо. Також його можна інтегрувати із корпоративним месенджером.

Google Hangouts – безкоштовний додаток Google+ Він дозволяє запросити на відеозустріч до 25 осіб, а в чат до 150.

Prezi – ресурс для створення інтерактивних презентацій. Є можливість запросити до 30 осіб слідкувати за створенням презентації в он-лайн режимі. Поширювати презентацію можна за посиланням або завантажити у форматі PDF.

Ми переконані, що разом долаючи виклики, підтримуючи одне одного, напрацьовуватимемо справді ефективні інструменти.

ef118147-667f-48b2-9c18-797cb1f73918.jpg (612×408)

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут