50 студентів з Індії прибули на навчання до Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили

До Чорноморського національного університету імені Петра Могили прибула на навчання група студентів з Індії у кількості 50 осіб. Усі студенти будуть проходити підготовку за спеціальністю 222 «Медицина».

Для студентів було проведено загальну зустріч на чолі з заступником директора Медичного інституту Ольгою Яремчук. Майбутніх медиків було розподілено на групи й обрано старост, а також проведено екскурсію університетом, зокрема показано різні корпуси та медичні аудиторії. На першому тижні для студентів заплановані заняття з української мови.

Нагадаємо, що набір іноземних студентів до українських університетів цьогоріч було продовжено до 15 грудня відповідним наказом МОН (від 17 листопада 2021 року №1239 «Про затвердження Змін до Порядку організації набору та навчання (стажування) іноземців і осіб без громадянства та форми документа з підготовки фахівців у закладах вищої (фахової передвищої) освіти»).