400 дітей військових отримали подарунки від українських діаспор Іспанії та США: координатор заходу – доцент б.в.з., заступник декана факультету філології ЧНУ імені Петра Могили Ольга Поліщук


У середу, 6 січня, відбулось вручення різдвяних подарунків дітям військовослужбовців 79 окремої десантно-штурмової бригади. Близько 400 дітей отримали адресні наплічники наповнені подарунками: шкільним приладдям, іграшками, солодощами та ін.

Захід організувала Ініціативна група Спілки Української Молоді (СУМ) в Миколаєві, яку очолює Ольга Леонідівна Поліщук – заступник декана факультету філології, доцент б.в.з. кафедри української філології та міжкультурної комунікації ЧНУ імені Петра Могили.

Волонтери вручили подарункові набори дітям у рамках всесвітньої акції «Теплом зігріємо серця», яка проводиться в Україні з 2014 року, а у Миколаєві – вдруге. Подарунки діти отримали від українських діаспор Іспанії та США.

Ольга Поліщук висловила подяку волонтерам та меценатам, зокрема Тетяні Кейс (США), яка до того ж неодноразово жертвувала кошти для підтримки Центру українських студій при ЧНУ імені Петра Могили, Анастасії Бевзі (м. Хмельницький) та співробітникам факультету філології та навчально-методичного відділу університету, які допомагали в збиранні подарункових наплічників.

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …