400 дітей військових отримали подарунки від українських діаспор Іспанії та США: координатор заходу – доцент б.в.з., заступник декана факультету філології ЧНУ імені Петра Могили Ольга Поліщук

У середу, 6 січня, відбулось вручення різдвяних подарунків дітям військовослужбовців 79 окремої десантно-штурмової бригади. Близько 400 дітей отримали адресні наплічники наповнені подарунками: шкільним приладдям, іграшками, солодощами та ін.

Захід організувала Ініціативна група Спілки Української Молоді (СУМ) в Миколаєві, яку очолює Ольга Леонідівна Поліщук – заступник декана факультету філології, доцент б.в.з. кафедри української філології та міжкультурної комунікації ЧНУ імені Петра Могили.

Волонтери вручили подарункові набори дітям у рамках всесвітньої акції «Теплом зігріємо серця», яка проводиться в Україні з 2014 року, а у Миколаєві – вдруге. Подарунки діти отримали від українських діаспор Іспанії та США.

Ольга Поліщук висловила подяку волонтерам та меценатам, зокрема Тетяні Кейс (США), яка до того ж неодноразово жертвувала кошти для підтримки Центру українських студій при ЧНУ імені Петра Могили, Анастасії Бевзі (м. Хмельницький) та співробітникам факультету філології та навчально-методичного відділу університету, які допомагали в збиранні подарункових наплічників.