4 головні зміни, що чекають на освіту після карантину – Всесвітній економічний форум


Всесвітній економічний форум називав 4 головні зміни, що чекають на освіту після карантину.

На сайті зазначають, що криза COVID-19 цілком може змінити наш світ та світогляд; це також може показати те, як повинна змінюватися освіта, щоб мати можливість краще підготувати учнів до того, що може чекає на них у майбутньому.

  1. Освіта стане глобальною

Більше не існує такого поняття, як окремі проблеми та дії. Пандемія COVID-19 допомогла нам зрозуміти, наскільки ми глобально взаємопов’язані. Успішним людям у найближчі десятиліття потрібно буде зрозуміти цей взаємозв’язок і навчитися працювати в глобальному масштабі.

  1. Зміниться роль вихователя

Поняття вихователя, що передає свої знання та мудрість своїм учням, вже не підходить для цілей освіти 21 століття. Тепер студенти зможуть отримати доступ до знань і навіть навчитися технологічним навичкам за допомогою декількох кліків у своїх телефонах, планшетах або комп’ютерах. Нам доведеться переосмислити роль викладача в класі та лекційних аудиторіях. Таким чином роль освітян буде направлена на розвиток молоді як членів суспільства.

  1. Навчання життєвим навичкам, необхідним для майбутнього

Стійкість та адаптивність – саме ці навичками виявилися важливими для ефективного орієнтування під час пандемії у мінливому глобальному середовищі. У майбутньому одні з найважливіших навичок, які шукатимуть роботодавці, – це творчість, спілкування та співпраця, емпатія та емоційний інтелект; а також вміння працювати попри демографічні відмінності, щоб використовувати силу колективу шляхом ефективної роботи в команді.

  1. Використання технологій у навчальному процесі

Пандемія COVID-19 привела до того, що навчальні заклади світу змушені раптово використовувати всі доступні технологічні засоби, аби створити контент для дистанційного навчання студентів. Це відкрило можливості для викладачів в усьому світі відтепер по-іншому використовувати технології, щоб зробити освіту більш доступною. Це нові режими навчання, які раніше значною мірою не використовувались.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …