3D-принтери, окуляри віртуальної реальності, артефакти давніх поселень, нагородження науковців: як минув день науки в ЧНУ імені Петра Могили


Університет – це місце, що збирає разом творчих, амбітних, досвідчених викладачів та студентів, науковців та практиків задля створення нових рішень, ідей та започаткування інновацій.

У суботу, 18 травня, уся країна відзначала День науки, професійне свято тих, хто невпинно прагне до нових знань, досягнень і відкриттів.

З нагоди свята в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили тривали заходи, що присвячені популяризації науки та формування інтересу молоді до наукової діяльності.

Так, відбулася виставка-презентація наукових здобутків, інноваційної діяльності, науково-технічних розробок і досліджень студентів, аспірантів та викладачів університету та STEM-фестиваль цікавої науки, на якому вихованці закладів освіти м. Миколаєва та всієї країни презентували власні STEM-розробки.

Особливо знаковим етапом заходу стало нагородження найкращих науковців ЧНУ імені Петра Могили Грамотами і Подяками Міністерства освіти і науки, ОВА, обласної ради та міської ради за вагомі наукові досягнення.

До заходів долучилися голова Миколаївської ОВА, Віталій Кім, заступник голови обласної військової адміністрації Олександр Трайтлі, депутат обласної ради Володимир Погадаєв, директорка Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації Алла Веліховська та Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

Для гостей заходу провели екскурсію університетом, розглянувши фотовиставку наслідків російської агресії, Музейну кімнату, а також Дошку пам’яті полеглих захисників та художню виставку за національними мотивами «Геть з рідної землі!».

Бажаємо всім науковцям міцного здоров’я, нових творчих злетів, плідних досліджень та вагомих наукових досягнень! Нехай кожен день буде наповнений цікавими ідеями, плідними дослідженнями та новими відкриттями!

Разом ми творимо майбутнє науки!