Кафедра управління земельними ресурсами провела гру зі школярами в рамках проф. фестивалю «Перспектива»


30 жовтня 2019 року кафедра управління земельними ресурсами провела гру зі школярами з планування території в рамках Профорієнтаційного фестивалю «Перспектива».

Профорієнтаційний фестиваль «Перспектива» це інтерактивний профінформаційний захід, який сприяє формуванню базових компонентів готовності молоді до свідомого вибору професії, проектуванню успішного професійного майбутнього.

Майбутні абітурієнти мали можливість прийняти участь у «професійних пробах». Школярам було запропоновано втілити власні ідеї у створення ландшафту в рамках спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …