Викладачі ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у заході «День кар’єри» для учнів 8-11 класів Єланецького району


23 жовтня 2019 року в Єланецькому центрі культури та дозвілля Єланецькою районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості було організовано профорієнтаційний захід «День кар’єри (презентація навчальних закладів)» для учнів 8-11 класів району. Потужна команда Чорноморського національного університету імені Петра Могили на чолі з секретарем Приймальної комісій Анною Алексєєвою презентувала досягнення нашого університету. На заході виступили представники від кожного інституту та факультету Могилянки, які розповідали про переваги навчання на різних спеціальностях в ЧНУ ім. Петра Могили.

Нагадаємо, що 28 вересня  цього року ЧНУ ім. Петра Могили провів у своїх стінах День відкритих дверей нового формату – Могилянський «Profi-fest». Майбутні абітурієнти відвідали насичені інтерактивні презентації спеціальностей, а також інтерактивні тематичні локації, де мали змогу керувати дронами, взяти участь у судовому засіданні, спробувати себе в ролі телеведучого або телеоператора, потренуватися в синхронному перекладі, взяти участь в економічних іграх, попрацювати на сучасному медичному обладнанні, стати учасником майстер-класів із зумби або боротьби тощо.

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).