Викладачі ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у заході «День кар’єри» для учнів 8-11 класів Єланецького району


23 жовтня 2019 року в Єланецькому центрі культури та дозвілля Єланецькою районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості було організовано профорієнтаційний захід «День кар’єри (презентація навчальних закладів)» для учнів 8-11 класів району. Потужна команда Чорноморського національного університету імені Петра Могили на чолі з секретарем Приймальної комісій Анною Алексєєвою презентувала досягнення нашого університету. На заході виступили представники від кожного інституту та факультету Могилянки, які розповідали про переваги навчання на різних спеціальностях в ЧНУ ім. Петра Могили.

Нагадаємо, що 28 вересня  цього року ЧНУ ім. Петра Могили провів у своїх стінах День відкритих дверей нового формату – Могилянський «Profi-fest». Майбутні абітурієнти відвідали насичені інтерактивні презентації спеціальностей, а також інтерактивні тематичні локації, де мали змогу керувати дронами, взяти участь у судовому засіданні, спробувати себе в ролі телеведучого або телеоператора, потренуватися в синхронному перекладі, взяти участь в економічних іграх, попрацювати на сучасному медичному обладнанні, стати учасником майстер-класів із зумби або боротьби тощо.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).