30 січня 2024 року відбулась перша лекція курсу «Антикорупційні європейські стандарти та їх запровадження в Україні», реалізована в рамках гранту Антикорупційні європейські стандарти як запорука формування громадянського суспільства в рамках програми Еразмус+ за напрямком ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH.

Тема першої лекції «Основні теоретико-правові підходи до розуміння поняття «корупція» як транснаціональної проблеми», включила розгляд наступних питань: поняття «корупції» та методи протидії корупції в міжнародних та європейських актах; становлення законодавства щодо протидії корупції в Україні в сучасний період; поняття, ознаки, види та причини корупції в Україні.

Відбулося на першій зустрічі і вступне тестування, покликане визначити рівень знань студентів щодо антикорупційних стандартів, а також окреслити питання, що потребують особливої уваги від команди гранту.

On 30 January 2024, the first lecture of the course “European Anti-Corruption Standards and their Implementation in Ukraine” was held, implemented within the framework of the grant “European Anti-Corruption Standards as a Guarantee for the Formation of Civil Society” under the Erasmus+ programme, ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH. The topic of the first lecture was “Basic Theoretical and Legal Approaches to Understanding the Concept of Corruption as a Transnational Problem” and included consideration of the following issues: the concept of corruption and methods of combating corruption in international and European acts; the formation of anti-corruption legislation in Ukraine in the modern period; the concept, signs, types and causes of corruption in Ukraine. The first meeting also included an entrance test designed to determine the level of students’ knowledge of anti-corruption standards and to identify issues requiring special attention from the grant team.