Викладачі Могилянки – наукові керівники переможців фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН України


З 2 по 6 травня в Києві пройшов фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України – вдруге в новому форматі під егідою Міністерства освіти і науки України та координації Національного центру «Мала академія наук України».

У фіналі за «золото», «срібло» та «бронзу» змагалися 1243 учні з усієї країни, які презентували свої дослідження у 64 секціях 12 наукових відділень майже за всіма напрямами природничих, точних і гуманітарних наук.

Отже, ІІІ етап визначив переможців, які отримають річну стипендію Президента України.

Цього року команда з 32-х молодих миколаївських науковців здобула чи не найбільшу кількість перемог за останні роки: 20 нагород різної проби у 12 секціях (2 «золотих», 7 «срібних», 11 «бронзових» нагород).

Викладачі ЧНУ ім. Петра Могили були науковими керівниками переможців ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Ольга Морозова, кандидат історичних наук, доцент ЧНУ ім. Петра Могили, була керівником учня 11 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Миколаївської міської ради, Матвія Терещука, який посів І місце у відділенні історії, секція «Історія України».

Галина Косарєва, кандидат філологічних наук, доцент ЧНУ ім. П. Могили була керівником учениці 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради, Валерії Некипелової, яка виборола ІІ місце у відділенні філософії та суспільствознавства, секція «Журналістика».

Ольга Яремчук, заступник директора Медичного інституту з роботи з іноземними студентами, була керівником учениці 10 класу Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради, вихованки Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Ксенії Іванченко, яка посіла ІІІ місце у секції «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології».

Події та оголошення


квітня
1
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).