Викладачі Могилянки – наукові керівники переможців фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН України


З 2 по 6 травня в Києві пройшов фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук України – вдруге в новому форматі під егідою Міністерства освіти і науки України та координації Національного центру «Мала академія наук України».

У фіналі за «золото», «срібло» та «бронзу» змагалися 1243 учні з усієї країни, які презентували свої дослідження у 64 секціях 12 наукових відділень майже за всіма напрямами природничих, точних і гуманітарних наук.

Отже, ІІІ етап визначив переможців, які отримають річну стипендію Президента України.

Цього року команда з 32-х молодих миколаївських науковців здобула чи не найбільшу кількість перемог за останні роки: 20 нагород різної проби у 12 секціях (2 «золотих», 7 «срібних», 11 «бронзових» нагород).

Викладачі ЧНУ ім. Петра Могили були науковими керівниками переможців ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Ольга Морозова, кандидат історичних наук, доцент ЧНУ ім. Петра Могили, була керівником учня 11 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Миколаївської міської ради, Матвія Терещука, який посів І місце у відділенні історії, секція «Історія України».

Галина Косарєва, кандидат філологічних наук, доцент ЧНУ ім. П. Могили була керівником учениці 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради, Валерії Некипелової, яка виборола ІІ місце у відділенні філософії та суспільствознавства, секція «Журналістика».

Ольга Яремчук, заступник директора Медичного інституту з роботи з іноземними студентами, була керівником учениці 10 класу Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради, вихованки Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Ксенії Іванченко, яка посіла ІІІ місце у секції «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології».

Події та оголошення


вересня
30
Запрошуємо на День відкритих дверей до бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили

Шановні друзі! 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек   У середу 30.09.2020  запрошуємо усіх охочих на «День відкритих дверей» до нашої бібліотеки    У програмі: Майстер-клас «Як пройти в бібліотеку?..» Відкритий перегляд «Скарби нашої бібліотеки» Презентації книг та бібліотеки З …

вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …