Відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства»


25 квітня на Факультеті економічних наук відповідно до графіка проведення відбулось 7 засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства» на тему: «Використання кейс – методу в менеджменті». У роботі засідання взяли участь постійні учасники наукового гуртка, а також викладачі кафедри менеджменту.

У процесі роботи студентського семінару прозвучали доповіді 2 студентів 516 групи, спеціальності 073 Менеджмент: Катерини Русанової на тему «Кейси з управління персоналу: актуальні питання та відповіді» та Юлії Іонової на тему «Приклади кейсів до крос-культурного менеджменту». Студенти 435 групи спеціальності  073 Менеджмент Вікторія Сощенко, Ізабелла Саркісян та Юлія Арнаут підготували колективну доповідь з презентацією на тему «Мета кейс-методу: реальний досвід рішення проблемних ситуацій».

Доповідачі розкрили суть поставлених питань та дали обґрунтовані відповіді на поставлені їм питання аудиторії. Усі учасники активно брали участь в обговоренні, в процесі якого студенти закріплювали теоретичні знання та практичні навики, отримані в процесі студентського семінару, що безумовно підтверджує доцільність проведення подібних заходів.

Усі присутні викладачі кафедри відмітили гарну підготовку учасників. По закінченню, керівник гуртка Саваріна І.П. узагальнила роботу гуртка та анонсувала план роботи наступного засідання.

Велика подяка всім! З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

Події та оголошення


березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету

квітня
3
Конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси»

Майстерня прикрас Kochut проводить конкурс для студентів – «Найкращий ескіз прикраси». Завдання: намалювати ескіз, використовуючи мотиви природи, архітектури чи казок. Розкрийте свою креативність на повну. Це може бути будь-яка прикраса – каблучка, кулон, брошка, сережки, тощо. Створюючи зображення, дозволено користуватися …

лютого
14
Приєднуйтесь до святкування Дня святого Валентина разом з ЧНУ імені Петра Могили!

14 лютого в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться святкування Дня святого Валентина! • 11:50 -12:30 фотозона, пошта св. Валентина (головний корпус) • 14:00 Святковий концерт (актова зала ЧНУ імені Петра Могили) На святковому концерті на вас чекають виступи театрального гуртка, …