Відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства»


25 квітня на Факультеті економічних наук відповідно до графіка проведення відбулось 7 засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства» на тему: «Використання кейс – методу в менеджменті». У роботі засідання взяли участь постійні учасники наукового гуртка, а також викладачі кафедри менеджменту.

У процесі роботи студентського семінару прозвучали доповіді 2 студентів 516 групи, спеціальності 073 Менеджмент: Катерини Русанової на тему «Кейси з управління персоналу: актуальні питання та відповіді» та Юлії Іонової на тему «Приклади кейсів до крос-культурного менеджменту». Студенти 435 групи спеціальності  073 Менеджмент Вікторія Сощенко, Ізабелла Саркісян та Юлія Арнаут підготували колективну доповідь з презентацією на тему «Мета кейс-методу: реальний досвід рішення проблемних ситуацій».

Доповідачі розкрили суть поставлених питань та дали обґрунтовані відповіді на поставлені їм питання аудиторії. Усі учасники активно брали участь в обговоренні, в процесі якого студенти закріплювали теоретичні знання та практичні навики, отримані в процесі студентського семінару, що безумовно підтверджує доцільність проведення подібних заходів.

Усі присутні викладачі кафедри відмітили гарну підготовку учасників. По закінченню, керівник гуртка Саваріна І.П. узагальнила роботу гуртка та анонсувала план роботи наступного засідання.

Велика подяка всім! З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …