Відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства»


25 квітня на Факультеті економічних наук відповідно до графіка проведення відбулось 7 засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства» на тему: «Використання кейс – методу в менеджменті». У роботі засідання взяли участь постійні учасники наукового гуртка, а також викладачі кафедри менеджменту.

У процесі роботи студентського семінару прозвучали доповіді 2 студентів 516 групи, спеціальності 073 Менеджмент: Катерини Русанової на тему «Кейси з управління персоналу: актуальні питання та відповіді» та Юлії Іонової на тему «Приклади кейсів до крос-культурного менеджменту». Студенти 435 групи спеціальності  073 Менеджмент Вікторія Сощенко, Ізабелла Саркісян та Юлія Арнаут підготували колективну доповідь з презентацією на тему «Мета кейс-методу: реальний досвід рішення проблемних ситуацій».

Доповідачі розкрили суть поставлених питань та дали обґрунтовані відповіді на поставлені їм питання аудиторії. Усі учасники активно брали участь в обговоренні, в процесі якого студенти закріплювали теоретичні знання та практичні навики, отримані в процесі студентського семінару, що безумовно підтверджує доцільність проведення подібних заходів.

Усі присутні викладачі кафедри відмітили гарну підготовку учасників. По закінченню, керівник гуртка Саваріна І.П. узагальнила роботу гуртка та анонсувала план роботи наступного засідання.

Велика подяка всім! З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут