Відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства»


25 квітня на Факультеті економічних наук відповідно до графіка проведення відбулось 7 засідання студентського наукового гуртка кафедри менеджменту «Менеджмент як ефективний інструмент розвитку сучасного підприємства» на тему: «Використання кейс – методу в менеджменті». У роботі засідання взяли участь постійні учасники наукового гуртка, а також викладачі кафедри менеджменту.

У процесі роботи студентського семінару прозвучали доповіді 2 студентів 516 групи, спеціальності 073 Менеджмент: Катерини Русанової на тему «Кейси з управління персоналу: актуальні питання та відповіді» та Юлії Іонової на тему «Приклади кейсів до крос-культурного менеджменту». Студенти 435 групи спеціальності  073 Менеджмент Вікторія Сощенко, Ізабелла Саркісян та Юлія Арнаут підготували колективну доповідь з презентацією на тему «Мета кейс-методу: реальний досвід рішення проблемних ситуацій».

Доповідачі розкрили суть поставлених питань та дали обґрунтовані відповіді на поставлені їм питання аудиторії. Усі учасники активно брали участь в обговоренні, в процесі якого студенти закріплювали теоретичні знання та практичні навики, отримані в процесі студентського семінару, що безумовно підтверджує доцільність проведення подібних заходів.

Усі присутні викладачі кафедри відмітили гарну підготовку учасників. По закінченню, керівник гуртка Саваріна І.П. узагальнила роботу гуртка та анонсувала план роботи наступного засідання.

Велика подяка всім! З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

Події та оголошення


липня
2
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
23
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
21
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили