У Могилянці стартувала школа «Юного гіда-перекладача»


1 квітня 2019 року стартувала школа «Юного гіда-перекладача», яку організували викладачі кафедра теорії та практики перекладу Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили.

Навчання проходитиме англійською мовою. Протягом 3 днів учні ознайомляться з особливостями професії гіда-перекладача, покращать словниковий запас з фахової лексики, спробують себе в якості гіда-перекладача в реальних умовах, а також візьмуть участь в екскурсії визначними місцями Миколаєва. У кінці школи учасники отримають сертифікати про проходження навчання.

Окрім практичних завдань, на учнів чекатимуть цікаві квести та ігри, а також екскурсія університетом. Наприкінці школи учні мають презентувати проект «Екскурсія рідним містом» англійською мовою та проявити всі навички та знання, набуті під час навчання.

 «Такі заходи – це частина профорієнтаційної роботи університету. Багато людей вивчає мови, мріє бути перекладачами, адже це цікава, проте специфічна робота. Проте така професія, окрім вільного володіння мовою, потребує великого спектру якостей. У школярів є можливість себе перевірити, вдосконалити свої знання й уміння та освоїти основи професії гіда-перекладача», – зазначив директор Інституту філології Олександр Пронкевич.

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …